کاروان روشنگری هسته‌ای در مساجد خرم آباد؛

پنجمین جلسه از سلسله جلسات فصل بیداری با محوریت مذاکرات هسته‌ای شب گذشته در مسجد امام خمینی(ره) خرم آباد واقع درخیابان جلال آل احمد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، ششمین جلسه از سلسله جلسات فصل بیداری با محوریت مذاکرات هسته‌ای شب گذشته در مسجد  امام خمینی(ره)خرم آباد واقع در خیابان جلال آل احمد برگزار شد.

 

در این جلسه که باحضور پرشور مردم برگزار شد حضار در حین سخنرانی و پخش کلیپ با دادن شعارهایی ازنجار خود را از استکبار و آمریکا اعلام کرده و خواهان حفظ عزت و استقلال کشور در مذاکرات شدند و اعلام کردند که غرب به سرکردگی آمریکا دنبال ضریه زدن به انقلاب اسلامی است.

 

این جلسات که به منظور روشن گری در بحث هسته‌ای در سطح شهر خرم‌آباد و با حضور نخبگان علمی، فرهنگی استان برگزار می‌شود شامل موضوعات مختلف ازجمله معرفی فواید انرژی هسته‌ای، معرفی ماهیت واقعی استکبار، دلایل خطرات بازرسی از اماکن نظامی، خطرات بازجویی از دانشمندان هسته‌ای و ... است.

 

این جلسات شامل برپایی نمایشگاه هسته‌ای (خطوط قرمز نظام در مذاکرات، فواید انرژی هسته‌ای و دشمنی دیرینه آمریکا با ملت ایران و اسلام)، اکران فیلم‌های جشنواره عمار و سخنرانی توسط کارشناسان است.

 

هفتمین جلسه از این جلسات امروز سه شنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسین (ع) خرم آباد واقع در منطقه پاچنار برگزار می شود.

IMG_0298.JPG

IMG_0302.JPG

IMG_0303.JPG

IMG_0289.JPG

IMG_0312.JPG

IMG_0305.JPG

IMG_0304.JPG

IMG_0288.JPG

عکاس: جواد یاراحمدی

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات