چهارشنبه 18 شهریور؛

جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان الیگودرز در 18 شهریور ماه با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام مهدی باقری  با اعلام این خبر گفت: 200نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان الیگودرز در روز چهارشنبه 18 شهریور با مقام معظم رهبری دیدار می نمایند .

 

وی ادامه داد :  پیگیرهایی  لازم برای انجام این  دیدار  از دی ماه سال  گذشته  انجام شد که در نهایت مرداد ماه  امسال سهمیه ای به تعداد 130نفر به شهرستان اختصاص یافت .

 

مسئول دفترامام جمعه الیگودرز با اشاره به اینکه سهمیه سایر شهرستانها حداکثر 30نفر می باشد اظهار داشت :  با تلاشهای امام جمعه وهمکاریهای دفتر مقام معظم رهبری این سهمیه  به 200نفر افزایش پیداکرد .

 

باقری بیان کرد : با توجه به اینکه تعداد سهمیه  نسبت به جمعیت  شهرستان الیگودرز کم می باشد و  باید از تمام اقشار در این مراسم شرکت نمایند لذا از کسانیکه ثبت نام بعمل نیامد عذرخواهی می نمایم.

 

وی این دیدار را سعادتی برای مردم الیگودرز دانست وعنوان کرد : اقدامات لازم  توسط فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز انجام شده است تا امشب ساعت  10:30 از ترمینال شهرستان با اتوبوس به سمت حرم امام خمینی (ره) حرکت خواهیم کرد وسپس در حسینیه امام خمینی (ره) به دیدار مقام معظم رهبری خواهیم رفت  . منبع: هیجار

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات