استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: مسئولان و رسانه‌ها باید تلاش کنند تا اعتمادسازی درستی از نامزدهای انتخاباتی و جریانات سیاسی برای مردم فراهم کنند.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین شاخصه‌های انتخابات پیش‌رو افزایش حداکثری مشارک مردم در انتخابات است.

 

وی ضمن تأکید بر لزوم جلب اعتماد مردم، افزود: مسئولان و رسانه‌ها باید تلاش کنند تا اعتمادسازی درستی از نامزدهای انتخاباتی و جریانات سیاسی برای مردم فراهم کنند.

 

استاندار لرستان بیان کرد: رسانه‌ها در زمینه جلب مشارکت مردم و اطلاع‌رسانی‌های انتخاباتی می‌توانند مؤثر واقع شوند و در این راستا صدا وسیما و رسانه می‌تواند با برنامه‌ریزی مدون گام مهمی در این مسیر بردارد.

 

وی ضمن تأکید بر توجه و استفاده از ظرفیت رسانه ای لرستان، تصریح کرد: باید تلاش شود تا ضمن دادن اطمینان نسبت به رعایت قانون در انتخابات، مردم را راغب به استقبال از فضای انتخاباتی کنند.

 

بازوند عنوان کرد: باید رقابت و فعالیت سیاسی همراه با رفاقت باشد و از هرگونه افراطی‌گری و تندروی سیاسی پرهیز شود.

 

وی با اشاره به رعایت قانون از سوی مجریان و ناظران انتخاباتی، خاطرنشان کرد: با مبنا قرار دادن قانون از سوی مسئولان این اطمینان در مرم ایجاد می‌شود که روند انتخاباتی صحیح و سالم اجرا می‌شود.

 

استاندار لرستان از انجام سیاسیت‌گذاری‌های مشترک انتخاباتی چهارگانه در زمینه مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت سالم خبرداد و گفت: مردم باید نسبت به انتخاب کاندیدای موردنظر بر اساس شعار و میزان تحقق شعار وعده داده شده هشیار باشند چراکه برخی شعارها ممکن است اصلا در حیطه اختیاراتی آن‌ها نباشد.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات