بعد از برجام صورت گرفت؛

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با تاکید براینکه بعد از توافق اولیه برجام برخی خواستار حذف شعار "مرگ‌ بر آمریکا" از نمازهای جمعه بودند،گفت: این افراد بدانند هنوز آمریکایی‌ها دست از توطئه برنداشته‌ و استکبارستیزی‌ها ادامه دارد.

حجت الاسلام تقوی

 

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی پیش از ظهر امروز در نشست فصلی ائمه جمعه استان فارس که در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، با بیان اینکه موضوع مهم قانون جدید فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد مطالبه ائمه جمعه کشور است و باید بیش از پیش در ابلاغ آن تسریع شود، اظهار داشت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر باید در راستای فرمایشات رهبرمعظم انقلاب و به‌عنوان قانون ابلاغ شود.

 

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور همچنین در سخنانش با بیان اینکه مهم‌ترین موضوعی که امروز در کشور باید مورد توجه قرار گیرد، موضوع جلوگیری از نفوذ بیگانگان به کشور در عرصه‌های مختلف است خاطرنشان کرد: باید این مهم جدی گرفته شده و ائمه جمعه درباره تبیین این موضوع برنامه‌ریزی ویژه داشته باشند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: ائمه‌جمعه باید همواره تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه را به‌روز کرده و مردم را نسبت به نفوذ دشمن آگاه کنند و اجازه ندهند توطئه‌های آنان عملیاتی شود.

 

 

تقوی با اشاره به شعار "مرگ‌بر آمریکا" و در خواست برخی‌ها برای حذف آن از نماز جمعه گفت: بعد از توافق اولیه برجام برخی خواستار حذف شعار "مرگ‌ بر آمریکا" از نمازهای جمعه بودند درحالی که باید به آنان اعلام کرد هنوز استکبارستیزی‌ها ادامه دارد.

 

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه این افراد اعلام می‌کردند با توافق صورت گرفته این شعار دیگر چه معنا و مفهومی دارد؟ افزود: این افراد بدانند هنوز آمریکایی‌ها دست از توطئه برنداشته‌ است.

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    البته لازم به ذکر هست که حذف هم شد. یه مدت حتی متن ضد آمریکایی جلوی تریبون نماز جمعه نبود. حالا جوری مصاحبه میده طرف انگار این کارو نکرده.

  • در جستجوی بصیرت

    برادر ناشناس!!!!! موقعی می شود بگوییم که ایشان متن ضد آمریکایی راحذف کرده که در کل کشور و گسترده باشد و به شکل دستوری صورت گرفته باشد. اما وقتی در چند نقطه محدود کشور بصورت سلیقه ای، مدتی این متنها دیده نشده دلیل بر حذف این متنها توسط شورای سیاستگذاری ائمه جمعه نیست. لطفا تقوی داشته باشید و تهمت نزنید.

نظرات