لرستان خبر گزارش می دهد

برکناری رییس هیئت بازرسی انتخابات 94 در کوهدشت؛ از شایعه تا واقعیت

به گزارش لرستان خبر، عصر روز گذشته خبری بدست ما رسید که  میرولی درویشی  رییس هیات بازرسی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان کوهدشت برکنار شد.

با پیگیری های ما از برخی منابع موثق این خبر  تائید شد و عنوان شد که درویشی برکنار و فرد جایگزین وی نیز مشخص شده است اما برخی دیگر تکذیب کردند و این خبر را جوسازی دانستند و مسولان شهرستان هم در تماس های خبرنگاران عنوان کردند که اطلاعات دقیق ندارند!!

سوم دی ماه امسال بود که طی حکمی از سوی محمد اصلانی معاون استاندار و رییس هیات بازرسی انتخابات استان لرستان میرولی درویشی از جهادگران بازنشسته به عنوان رییس هیات بازرسی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان کوهدشت منصوب گردید.

شنیده ها حاکی از این است که در شهرستان کوهدشت دو کاندیدا از قدرت زیاد «لابی» در سطح شهرستان برخوردار بوده و به نوعی جنگ پشت پرده برای چیدن افراد وجود دارد به طوری که این اقدامات موجی از اعتراض مردم و گروه های سیاسی را به دنبال داشته ولی مسولان شهرستان این حرف ها را تکذیب می کنند.

در دو هفته اخیر در شهرستان کوهدشت اتفاقات انتخاباتی زیادی رخ داده که ابتدا نامه 408 خانواده شهید شهرستان به دبیر شورای نگهبان کشور و اعتراض به نحوه چینش هیئت های اجرایی و نظارت بر انتخابات در شهرستان کوهدشت بود که در این نامه درج شده بود که افراد چیده شده در هیئت های انتخابات همگی وابسته به یک کاندیدا هستند که جنجال زیادی در استان به پا کرد.

در ادامه این ماجرا امروز شورای نگهبان کوهدشت بیانیه ای صادر کرد و اعلام کرد که به هیچ فرد و حزبی وابسته نیست.

 

لینک نامه خانواده 408 شهید

**** ابراز نگرانی جمعی از مردم لرستان درباره هیئت های نظارت و اجرایی استان

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • آزادبخت

    به جز آقای الف میم به هیچ جا وابسته نیستند

  • احمد رزمی

    خدایا. سرباز رهبر امامی را برنده کن

نظرات