آشوبی که از قبل پیش بینی شده بود

جمعی کثیری از مردم خرم‌آباد از بدو ورود فائزه هاشمی رفسنجانی به استان لرستان معترض بوده و با ساعت‌ها تجمع مقابل استانداری لرستان خواستار پاسخگویی مسئولان به این دعوت شدند.

به گزارش لرستان خبر، با به دور دوم کشیده شدن انتخابات در چند شهرستان لرستان به‌ ویژه حوزه انتخابیه خرم‌آباد بازار تبلیغات انتخاباتی داغ شده و در این میان پای برخی از فتنه گران نیز به استان و شهرستان خرم‌آ‌باد باز شده است.

چند روزی بود زمزمه‌هایی از حضور فائزه هاشمی‌رفسنجانی در شهرستان خرم‌آباد برای حمایت از لیست امید به گوش می‌رسید که در این میان جمع کثیری از مردم از همان ابتدا اعتراض خود را به حضور وی اعلام کردند.

13950207223606956_PhotoL

باوجوداینکه چند روزی خبر شنیدن فائزه هاشمی به استان لرستان شنیده شد و خیلی از اعضای شورای تأمین استان مخالف حضور وی به استان بودند اما بالاخره وارد استان شد و از همان لحظه ورود به فرودگاه تا محل برگزاری سخنرانی در سینما ایران، مورد خشم و اعتراض مردم قرار گرفت.

با وجود مخالفت‌های اقشار مختلف مردم  طی روزهای گذشته، بالاخره فائزه هاشمی برای سخنرانی حاضر شد و جمعیت  مردم معترض با سردادن شعارهای "مرگ بر فتنه‌گر"، "مرگ بر ضد ولایت‌فقیه"، "مرگ بر فائزه"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"و" مفسد اقتصادی حیا کن/ لرستان را رها کن" اعتراض خود را نشان دادند.

مردم همچنین  با شعارهای اعتراض‌آمیزی مسئولان ارشد استان را که فردی فتنه‌گر را به استان دعوت کرده‌ محکوم کردند.در پی اعتراضات به وجود آمده درگیری هایی رخ داد و چند‌ نفر از معترضان مجروح شدند.

امروز بنا بود مراسم حمایت از این کاندیداها با حضور فائزه هاشمی رأس ساعت 17 برگزار شود که با حدود یک ساعت تأخیر با حضور افراد حامی و معترض به حضور وی برگزار شد.

فائزه هاشمی رفسنجانی در میان جمعیتی موافق و مخالف خود در سینما ایران خرم‌آباد ظاهر شد و در حالی به سخنرانی پرداخت که محمد بیرانوندی و حامیانش حاضر به شرکت در این همایش نشد.

ابتدای خیابان ولی‌عصر خرم‌آباد مملو از جمعیت معترض به حضور سران فتنه بود که شعارهایی مانند مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر ضدولایت‌فقیه و مرگ بر فائزه هاشمی سرمی‌دانند که با برخورد نیروهای امنیتی حاضر در محل روبه‌رو شدند و به دنبال کنترل این افراد و متفرق کردن جمعیت از برخی ابزار از جمله "اسپری" استفاده که سبب آسیب رسیدن به برخی از این جوانان شد.

در سالن سینما نیز جمعیتی متشکل از مرد و زن و پیر و جوان که در میان آن‌ها برخی  کارکنان نیز به چشم می‌خورد حضور داشتند.

فائزه هاشمی رفسنجانی در میان جمعیت در حالی از سینما خارج شد که هنوز جمعیت معترض جلوی درب سینما مشغول سردادن شعارهای خود بودند و شعارنوشته‌هایی با مضمون مرگ بر فتنه‌گر در دست داشتند

مجری برنامه در سالن اعلام کرد که استانداری لرستان میزبان فائزه هاشمی رفسنجانی است و جمعیت معترض نیز پس از پایان مراسم برای نشان دادن اعتراض خود جلوی درب استانداری رفته تا دوباره فریاد اعتراض خود را به گوش این افراد برسانند.

معترضان پس از اعتراض مقابل محل برگزاری سخنرانی فائزه هاشمی برای گرفتن پاسخی از استاندار لرستان که فتنه‌گری را دعوت کرده، ساعت‌ها مقابل استانداری لرستان تجمع کرده به طوری که نماز مغرب و عشاء مقابل استانداری اقامه شد.

چیزی که امروز مشخص بود این بود که مردم معترض خرم آباد کاری به کاندیداها نداشته و اعتراض انها به حضور یک فرد فتنه گر و هتاک به امام و رهبری بود و اینکه مسولان استان این فرد را دعوت کرد به شدت انها را خشمگین کرده بود.

13950207223609390_PhotoL

سوال مردم این بود که چرا باید مجری انتخابات یک فردی که سابقه طولانی در هتاکی به انقلاب دارد را به استان دعوت کرده و استان را به آشوب تبدیل کند.آیا هدف از این کار ایجاد دو دستگی در بین مردم و کاندیداها و سرپوشی بر ضعف های مدیران استان در خدمت به مردم بود؟

آیا لازم بود که در میان این همه رجال سیاسی کشور دقیقا یک فرد هتاک به امام و رهبری به استان دعوت شود؟ چرا بعد از مخالفت های شورای تامین استان بازهم این فرد به استان امد؟ چرا ...

البته این اعتراضات در فرودگاه تهران نیز حکایت دیگری داشت و مردم به نحو دیگری نسبت به حضور فائزه هاشمی اعتراض کردند به طوری که امروز به خاطر رسیدن فائزه هاشمی به پرواز ساعت 14:45 دقیقه تهران خرم‌آباد، پرواز حدود 40 دقیقه نگه‌داشته شده بود، معطلی و بداخلاقی تیم پرواز نسبت به مردم جو متشنجی  را به وجود آورده بود.

اعتراض مردم به بی‌اخلاقی تیم پرواز سبب شد تا کادر پرواز مردم را تهدید به اخراج از پرواز تهدید کنند که در نهایت اعتراض یکی از مسافران به وضع پیش آمده منجر به اخراج وی از پرواز شده بود.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • اسما

  وِ خیر نیا يی و ِ خیر نرویی

 • ناشناس

  خوش نیومد فتنه گر تفرقه انداز با اومدنش شهر رو ب هم ریخته...

 • ناشناس

  خدایا شر این فتنه گران و منافقینی که هر روز به شکلی درمیایند را به خودشان برگردان

 • علی

  وجود نحس اینها که از اول انقلاب تا حالا از نال کشور و ملت برداشت کردنند حالا هم سلب اسایش نردم هستند خودشون و طرفدارای جیره و رانت خوارشون

 • ناشناس

  خیلی خبر رو دیر زدی
  دنیا رو آب برده بعد شماها خوابتون برده!!!!!!

 • بروجردی

  درود برشرف مردم خرم آباد که این جوری به استقبال این فتنه گر رفتند

 • صمد

  حیاهم خوب چیزیه

 • کمیل

  بی ریشه هایی که ما را به این لقب نامیدند ریشه داران دیروز بودن که قداره می بستند ، یا به عبارتی بهتر نارنجک به خود می بستند و از دشمنان دین و امام و رهبری دفاع میکردند و امروز در مقابل امامو و رهبری در کنار سران فتنه به آشوب می پردازند .
  به نظر شما افراد دروغگو ، ریا کار و منافق چگونه شناخته می شوند؟

 • ناشناس

  محمودوند نگت باد فائزه مرگت باد

 • بیرانوند

  به جای آوردن این فتنه گران چرا این کاندیداها برنامه ای برای حل مشکلات مردم ندارند چهار سال دیگه هم از عمر جوانان بیکار میگذرد واین نمایندگان کاری نمی کنند

 • خرم آباد اگه شهید پرور بودند باید این نحس ونجس رو به درک واصل میکردند درسته مهمان حبیب خداست اما این شیطان و بی حیاست

  مرگ بر طرفداران فایزه

  • محیصا

   یعنی از عبیدالله بن زیاد بدتره که مسلم بن عقیل گفتن مهمانه .... چرا اینجوری قضاوت می کنید

 • سجاد

  چگونه میشود یک نفر کاندیدای وضع قانون باشد اما مورد تایید عده ای هنجار شکن و قانون گریز


  جناب مرتضی محمودوند مگر این نیست طبق قانون جمهوری اسلامی، ایران رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نمیشناسد پس چگونه کسی که شهره آفاق است و تنها شخصی است که این رژیم را برخلاف قانون نظام مقدس ما، کشور اسرائیل مینامد سخنران جلسه تبلیغاتی شما میباشد(صادق زیباکلام)

  جناب محمودوند چگونه است شخصی که اصل ولایت فقیه که از اصول نظام و بند راسخ قانون اساسی کشور است را قبول ندارد و همواره در اغتشاشات شرکت فعال داشته و محکومیت کیفری دارد، سخنران جلسه شما میشود(فائزه هاشمی)

  آیا این حرکات منافات با پستی که برای آن دست به همه کاری زده اید، نمی باشد؟!
  شنیده ایم راه صد ساله را یک شبه طی کردن، اما نه به به عقب

  راه را به کجا میروید حاج مرتضی محمودوند!

 • بیرانوند

  قبلا قصد نداشتم به محمودوند رای بدم اما حتما بهش رای میدم. درود بر روشنفکران و ننگ بر متحجران

  • علی

   اینجا ایرانه نکبت نه انگلیس

 • معتمدی

  زنده باد محمودوند شجاع و با غیرت

  • ناشناس

   <b>خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • ناشناس

  متاسفم! محمودوند هم وامدار مافیای قدرت شد!! میخواستم بهش رای بدم منصرف شدم، اینها اگر کاری برای لرستان میکردند تا الآن چند مورد مشخص بود، این جنجالی ها مشکل گشای ما جوانان نیستند! !!!!!!

  • ناشناس

   دیگه که گذشت من هم مثل شما قضاوت کردم رای ندادم اما بعدش فهمیدم چه اشتباهی کردم ... چون ایشون فایزه رو دعوت نکردن و گفته بودن به من زنگ زدن و تهدید کردن واسه همین اومدم که ببینم کی میخواد با زبان تهدید کاری کنه ....

 • سجاد

  ننگ بر کاندیدایی که به خاطر رای اوردن پای روی خون شهدا گذاشت و یک زن معلوم الحال و هتاک به اهل بیت (س) و مقام معظم رهبری رو به شهرمان دعوت کرد.
  به والله اگه از غصه بمیریم و بمیرند بهتره ...
  ان شاءالله جمعه به یاری خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت جواب دندان شکنی به این محمودند دو رو میدهیم.
  لبیک یا امام خامنه ای(حفظه الله)

  • ناشناس

   اشتباه منفی دادم
   ببخشید

 • ناشناس

  بابا محمودوند داماد خانواده سید روح اله هاشمی نياد است که از پشت پرده او را حمایت میکنند خدا رحمت کند سید جواد را بخدا اگر او بود طور دیگری می شد لاکن بگذار بگذرد این منصبهای دنیوی بالاخره باید پاسخگو باش - ما هم قصد داشتیم بایشان رای دهیم که حاشا و کلا

  • امیر

   چرا با آبروی سادات بازی می کنید ... نمیگید اون دنیا باید جواب بدید ... من این خانواده و بخصوص سید جواد رو از نزدیک می شناسم ... اول اینکه آقای محمودوند داماد پسر آقای هاشمی نژادند ... دوم اینکه اکثر پسران ایشون خرم آباد نیستن که رای بدن ... سوم ایشون یک شخص عادی هستن مثل بقیه که حق داره رای بده برای آقای محمودوند هم نه میتینگی گرفتن و نه مافیایی دارن که بخوان براش رای بدزدن و جوری اسمشو نوشتید انگار یک اختلاس گر رو معرفی کردید ... خجالت بکشید از مادرشون حضرت زهرا (س)
   لطفا برای حفظ آبرو ی ایشون نظر بنده رو تایید کنید

 • خرم آبادی

  امانتداری در خبررسانی مهمترین وظیفه یک رسانه است. من یکی از مخاطبین شما بوده ام اما متاسفانه در خلال تبلیغات این چند روزه و بخصوص انعکاس این خبر یا خبرنگار شما درست ندیده است و یا به عمد خبر را درست انعکاس نداده اید ؛ از شما نا امید گردیده ام . در جلوی در سینما انهم به خاطر کمبود جا گروه کثیری از طرفداران کاندیدای مورد نظر بودند و عده بسیار کمی هم از کسانی که خود را حزب الهی لقب میدهند اما در انظار عمومی و جلوی چشم زن و بچه مردم زشت ترین و رکیک ترین فحش ها را سرمیدهند . برادران عزیزم در لرستان خبر اعتماد این مخاطبتان را سلب کردید . خواهش میکنم تو را به خون سیدالشهدا واقعیت را انعکاس بدهید . اذهان عمومی مردم بهترین قاضی است مطمئن باشید . به خاطر منافع جناحی و حزبی ویا انتخاباتی رسالت خبررسانی درست وبی طرفانه را فراموش نکنید . پیروز و سربلند باشید.

 • حمید ت

  وظیفه خبر رسانی بسیار مهم است ...وظیفه خبرگزاریها آرام کردن اوضاع جامع است نه اینکه جامع به رو به تشنج بیشتر سوق بده....امیدوارم کشور عزیزمان روز به روز و در کمال آرامش پیشرفت کند .

  • ناشناس

   دوست عزيز! وقتی مسئولین سیاسی امنیتی استان با تصمیمات نسنجیده استان را به سمت تنش سوق میدن چرا اطلاع رسانی نشود؟! آیا رسالت خبرنگاری سرپوش گذاشتن بر حقایق است؟؟! آیا نباید واقعیت ها را بیان کرد؟؟!!

 • محمد

  کسی که ادعای رزمنده بودن ومردونگی داشت دم خروسش افتادبیرون کاندیدای لات، کاسه لیس دزدها ورانت خوران ومفسدان اقتصادی شد...آقای وندشعبان بی مخ شدنت راتسلیت عرض می کنیم

 • پاپی

  اگه توی این مملکت انتخابات واقعی برگزار میشه حتی یک اصولگرا وارد مجلس نمی شه . حتی یک اصولگرا.

 • اشکان

  نه از چپ خیری رسید نه از راست . به ما چه که کی چکارست ؟ بهتره بجای این ناهنجاری ها که هیچ پیامدی جز مجروح شدن همشهری هامون و حرکت زشت برخی .... نداشت ، یکم بفکر رفتار خودمون و مشکل بیکاری شهرمون کنیم . شمایی که تو برپا کردن آشوب استادی اگه مردی چند تا فرصت اشتغال جور کن . یا علی

 • ناشناس

  پس اين همه دزد دروغگو اصلاحاتى وطن فروش چطور راى ميآورند.اين هم ازفتنه گرى شماست که ميگوييدانتخابات واقعى نيست.خجالت بکشيد.حياهمخوب چيزى است.

 • ناشناس

  اولين سيلى به حاميان فتنه بودتابدانندلرستان باغيرت ننگ حضوريک دزدبيت المال ووطن فروش خائن راتحمل نمى کند.

 • ناشناس

  شما نمیفهمید منظور ایشان چی بود
  چون سوادشو ندازی
  اگه فیلترجنتی بزاره اصلاح طلبان واقعی به میدان بیان مطمعن باش اصولگرایان که پانزده سال به اسم هسته ای چریدند بدونه اینکه جوابگوی کارهایشان باشند
  آنهارابرای نظافت مجلس هم راه نمیدهند

 • همشهری

  مردم گول این کلمه اصلاحات رانخوردند در کل ایران فقط پولدارای تهرانی برای تنوع به باند هاشمی رای دادند اصفهان رانگاه کنید لرستان رانگاه کنید اصلا همه ایران رانگاه کنید وقضاوت کنید زمانی هم تهران مقداری بیشتر به فتنه گرای 88رای داد اما ایرانیهای اصیل 25میلیون رای به احمدی نژاد دادند دهن همه را که نباید بخاطر تهران بست در ایران تغییر پایتخت زیاد اتفاق افتاده زیادی به مردم ایران فشار بیاورید با وضع بدی که از نظر بافت شهری درتهران بزرگ وجوددارد ورخنه فتنه گران سرمایه دار در مرکز نیاز به بازنگری در پایتخت بودن تهرانه

 • عباس

  منظورتون ازاصلاح طلبهاى واقعى وطن فروشاى خارج نشينه يانه جاسوسهاى سرويس هاى اطلاعاتى صهيونيستهاست.شمابايدازايرانى بودن خودتون خجالت بکشيد.بابى ادبى کردن. ميخاى بگى باسوادى .

 • امید.ن

  واقعا برای افرادی متاسفم که با کسی که میهمان انها بود همچین برخوردی کردن حالا جدایی از اینگه این شخص چهره منفوری بوده یا نه نهوای این رسم میهمانداری نبود اونم از لر که میهمان نوازیش شهره است

 • شهروند

  لرستان خبر که از روی غرض و مرض مینویسی
  لابد اتفاق چند سال پیش شهرری رو به یاد نداری که رهبر انقلاب هنگامی که به همین خانم توهین شد چی گفت حتما نمیدونید بهتر بدانید که رهبر گفت با عوامل این توهین و فحاشی به شدت مقبله شود که اون نفر خاص هم دستگیر و گوشمالی شدن
  حالا هی بنویس فلان و بهمان

 • شهروند

  يک دزدفتنه گرووطن فروش مهمان مانيست.چرااصراردارن بعضى هااين خائن رومهمان معرفى کنن.مردم لرمهمان نوازى شون روثابت کردن.دشمن شناسى شون روهم ثابت کردن.اين افريته براى شماى وطن فروش مهمانه امابراى مردم باغيرت يک دشمن جنايتکاره.

  • انوش.م

   با سلام و عرض ادب جناب با غیرت بر فرض مثال دزد و فتنه گر و وطن فروش و......میشه از شما وطن پرست و باغیرت بپرسم واسه چی دستگیرش نمی کنند و روانه زدان تا درس عبرتی بشود برای سایرین واقعامتاسفم بر اشخاصی که جلوتر از رهبری راه می روند

 • شهروند

  چرابه شرافت خودتون توهين ميکنيد مردم باشرافت به هيچ دزدى مهمون نميگن.اين حرف روفقط بى غيرتهاى وطن فروش مى زنن.شماچرا؟؟؟؟؟

 • شهروند

  ننگ بردروغگويانى که به اسم مهمان نوازى به صاحب خانه توهين مى کنن.ماهرگزميزبان دزد نبوده ايم

 • همشهری

  خائن به وطن خارج نشین وداخل نشین نداره هرکه خیانت کرد از دید مردم می افتد چه مقام بالا وجز اولینها در انقلاب ودینداری باشه چه یک آدم عادی تازه جرم یک عالم که عاقبت به شر بشه بیشتر از یک فرد عادیست

 • بازگیر

  امروز26فروردین خوشبختانه جناب آقای هاشمی خودش در شبکه خبر مهر تایید بر ارتباط فائزه هاشمی با سران فرقه کثیف بهائیت زد وفرمودند فائزه اشتباهی مرتکب شده وخودش باید جبران کندوجوابگوباشدحالا شما هی بگید مهمان مهمان مهمان

 • محمد

  درود بر شرافت مردم غیور لرستان ننگ نکبت به کسانی که نعل وارونه زده وبرای رای آوری به هر قیمت موجبات این خبیث ملعونه را به شهر سلحشور خرم آباد فراهم ساختند

نظرات