محمد صادق کوشکی، گفت: امام چراغی است که خدا بر افروخته است و هر کس بخواهد این چراغ را خاموش کند، ریشه اش می سوزد. تعبیر قرآن این است که عده ای می خواهند فوت کرده و نور خدا را خاموش کنند اما خدا نورش را تمام می کند.

به گزارش لرستان خبر، محمد صادق کوشکی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار جهان نیوز در رابطه با مستند  امشب بی بی سی در مورد رابطه امام با امریکا، گفت: اگر احیانا بخواهد بی بی سی چنین کاری انجام دهد، دو بیت شعر در جوابش می توان گفت که " مه فشاند نور و سگ عو عو کند سگ ز نور ماه کی مرتع کند" و  "کی شود دریا ز پوز سگ نجس کی شود خورشید از پف منطمس، می توان خواند و زیاد نباید به صحبت های آن ها اهمیت داد.

این استاد دانشگاه، خاطر نشان کرد: امام چراغی است که خدا بر افروخته است و هر کس بخواهد این چراغ را خاموش کند، ریشه اش می سوزد. تعبیر قرآن این است که عده ای می خواهند فوت کرده و نور خدا را خاموش کنند اما خدا نورش را تمام می کند.

کوشکی در ادامه افزود: اتفاقا چنین لجن پراکنی هایی که معاویه علیه حضرت امیر در سابق انجام می داد، باعث  باقی ماندن نام امام راحل می شود. باید دید که آیا حضرت امیر در تاریخ ماند یا معاویه؟

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا پخش این مستند در شب 14 خرداد به بهانه انتقام گیری از سیاست های ضد امریکایی امام راحل نیست، اظهار داشت: کسانی که عاشق امام راحل هستند هیچ گاه بی بی سی را دنبال و به آن ها اتکا نمی کنند.منبع:جهان

انتهای پیام/

 

این کارشناس مسائل سیاسی، اظهار داشت: کسانی به بی بی سی اعتماد داشتند هیچ وقت به بنیانگذار انقلاب اعتماد نداشتند. اگر بی بی سی هزاران مستند نیز بسازد، آیا اعتماد عاشقان امام به ایشان کم می شود. کسانی که به بی بی سی اعتماد دارند اصلا نسبت با امام ندارند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات