در این میان جبهه رسانه ای و مؤمن انقلابی، اعم از سایت های خبری و خبرگزاریها، رسانه های مکتوب خبری، وبلاگ نویسان، خبرنگاران و کلا کسانی که در حوزه نشر مکتوب یا مجازی فعالیت می کنند از داشتن چنین برنامه ای در حضور مولا و مقتدای خود محروم هستند.

به گزارش لرستان خبر، هر سال با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طیف وسیعی از اقشار مختلف مردم، مسئولان و نهادهای مختلف، افطار یکی از شبهای ماه مبارک رمضان را بر سر سفره امام و مقتدای خودشان میهمان هستند.

بنا بر این گزارش امام خامنه ای طبق روال هر سال اولین افطار را با قاریان و حافظان کلام الهی برگزار می کند و با این اقدامشان بر اهمیت گسترش فرهنگ قرآنی در کشور تاکید می نمایند.

به گزارش خبرنگار ما، اما از اینکه بگذریم اکثر گروههای مرجع در جامعه نیز به طریقی میهمام رهبرشان می شوند گذشته از مسئولان کشوری، گروههایی مثل، شعرا، اساتید و دانشجویان و خانواده شهدا و... نیز از این فیض بهره مند می شوند تا ساعاتی را به دیدار مرید بگذرانند و در کنار شنیدن اوامر ایشان مشکلات و دغدغه های خود را با حضرتش در میان بگذارند.

اما در این میان جبهه رسانه ای و مؤمن انقلابی فرهنگی، اعم از سایت های خبری و خبرگزاریها، رسانه های مکتوب خبری، وبلاگ نویسان، خبرنگاران و کلا کسانی که در حوزه نشر مکتوب یا مجازی فعالیت می کنند از داشتن چنین برنامه ای در حضور مولا و مقتدای خود محروم هستند.

کسانی که در این سالها تنها دغدغه شان تبعیت از فرامین مولی و مقتدایشان بوده است دل خوش به این دارند تا آنان نیز بتوانند یکی از افطارهایشان را با مرادشان باشند.

لذا باید عرضه بداریم آقا جان، جناح مؤمن انقلابی منتظر گوشه چشمی از سوی مقتدای خود می باشد.

منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات