اکثر اصلاح طلبان فراری و یا آنانی که هنوز موفق به فرار نشده اند بدون ارائه کوچکترین سندی در خصوص نقض حقوق بشر فقط به یک جنگ لفظی با نظام اسلامی پرداخته اند تا منافع مادیشان توسط سرویسهای امنیتی خارجی تامین گردد.

به گزارش لرستان خبر، فتنه گران بسیاری در این سالها جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق بشر متهم کردند و از این را به کسب منافع مادی زیادی نیز رسیده اند.

بنا بر این گزارش اکثر اصلاح طلبان فراری و یا آنانی که هنوز موفق به فرار نشده اند بدون ارائه کوچکترین سندی در خصوص نقض حقوق بشر فقط به یک جنگ لفظی با نظام اسلامی پرداخته اند تا منافع مادیشان توسط سرویسهای امنیتی خارجی تامین گردد.

به گزارش خبرنگار ما، اما نکته قابل تامل در این نوع اعتراضات پولی اصلاح طلبان فتنه گر، این است که این جماعت بدبخت تاکنون چشمان خود را بر روی هزاران نقض حقوق بشر آمریکایی ها بطور کامل بسته اند تا جایی که حتی به حقوق پایمال شده مردم کشور خود نیز کوچکترین اعتراضی نمی کنند هر چند باید اعترف کرد که هرگز نمی توانند اعتراضی بکنند زیرا با کوچکترین اعتراض دیگر نه از پول خبری است و نه از جایزه های رنگا رنگ خارجی؟!

اما با نگاهی به کارنامه حقوق بشر آمریکایی ها علیه ملت ایران فقط باید یک سئوال از این جماعت مفلوک و مدعی روشنفکری همانند شیرین عبادی، نسرین ستوده، نرگس محمدی، منصوره شجاعی، عبدالفتاح سلطانی و ..... پرسید که به چه قیمتی ملت خود را به نوکری آمریکا فروخته اید؟

آیا بیش از نیم قرن جنایات آمریکا در حق مردم ایران چنین قابل انکار است که چشمانتان را بر روی آن بسته اید؟

باید گفت حتی اگر دچار آلزایمر سیاسی (نسبت به تاریخ گذشته) هم شده باشید دیگر جنایات آمریکا در 35 سال اخیر، از تحریم های گوناگون گرفته تا سرنگونی هواپیمای مسافربری و حمایت صدام در جنگ تحمیلی و صدها اقدام دیگر آنقدر کوچک نبوده است که چنین همچون کبک سر در زیر برف فرو کرده و دم برنیاورید؟

به گزارش عصر امروز پرونده قطور جنایات سیاه آمریکا علیه ملت ایران، از ترور شخصیت های فکری نظام، ترور دانشمندان هسته ای، توطئه های جدا کردن ایران، یا تحریم های اقتصادی، علمی، دارویی، عرصه فضا و.... آنقدر سنگین هست که تورق آن به سالها وقت نیاز دارد ولی معلوم نیست چرا شما چنین سکوت خفتباری را پیشه خود کرده اید.

منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات