رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان های استان لرستان اعلام شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام سید لطف الله حیات الغیب اظهارداشت: راهپیمایی روز جهانی قدس ۱۱ تیر ماه همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در استان لرستان برگزار می شود.

وی در رابطه با مسیرهای راهپیمایی در این استان، افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر خرم آباد ساعت ۱۱ صبح از میدان شهدا به سمت پل شهدا- سه راه اسد آبادی و مصلی الغدیر خرم آباد آغاز می شود.

وی افزود: در بروجرد این راهپیمایی ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از میدان قیام به سمت خیابان شهدا- میدان شهدا و مصلی نمازجمعه این شهر برگزار و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه این شهرستان پایان می یابد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه راهپیمایی شهر دورود ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از میدان امام حسین(ع) به سمت خیابان شهدا و مصلی نماز جمعه برگزار می شود، عنوان کرد: در این مراسم حجت الاسلام حقیان امام جمعه دورود به ایراد سخنرانی می پردازد.

وی بیان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ازنا ساعت ۱۱ صبح از میدان شهید صادقی آغاز و سپس راهپیمایان از میدان راه آهن به سمت مصلی نماز جمعه حرکت می کنند.

حیات الغیب در رابطه با سخنران مراسم راهپیمایی در شهرستان ازنا، گفت: در پایان این راهپیمایی حجت الاسلام علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در جمع راهپیمایان سخنرانی می کند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس در شهرستان الیگودرز نیز  ساعت ۱۱ صبح از میدان ۱۷ شهریور  به سمت مصلی نماز جمعه آغاز و در پایان مراسم میرزایی فرماندار الیگودرز سخنرانی می کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خاطر نشان کرد: در شهرستان پلدختر این راهپیمایی ساعت ۱۲ ظهر  از میدان شهید بهشتی به سمت پل شهدای هفتم تیر و مصلی نماز جمعه برگزار و در پایان مراسم حجت الاسلام سوری امام جمعه این شهرستان به ایراد سخنرانی می پردازد.

وی اظهارداشت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان کوهدشت ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح از مسجد صاحب الزمان این شهر آغاز و سپس راهپیمایان از میدان شهدا به سمت میدان امام خمینی (ره) و مسجد صاحب الزمان حرکت میکنند و در این مراسم نیز حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه این شهرستان در جمع مردم سخنرانی می کند.

حیات الغیب افزود: راهپیمایی روز قدس در شهرستان سلسله ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه از میدان امام خمینی(ره) این شهر آغاز و راهپیمایان ار چهار راه آیت الله کاشانی به سمت خیابان آیت الله بروجردی و مصلی نماز جمعه حرکت میکنند و راهپیمایی در این شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام موسوی امام جمعه این شهرستان پایان می یابد.

وی عنوان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان دلفان نیز ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی (ره) - بلوار شهید بهشتی و مصلی نماز جمعه این شهرستان آغاز می شود و‌ در پایان این مراسم حجت الاسلام هاشمی نژاد در جمع راهپیمایان سخنرانی می کند.

رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی لرستان با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس در شهرستان دوره چگنی ساعت۱۱:۳۰ دقیقه از مقابل مسجد صاحب الزمان به سمت بلوار امام خمینی(ره) و مسجد صاحب الزمان آغاز می شود، گفت: سخنران این راهپیمایی حجت الاسلام سید احمد تقوی معاون  جذب گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور است.

وی بیان کرد: در شهرستان رومشکان نیز راهپیمایی روز قدس ساعت ۱۲ظهر از میدان فردوسی آغاز و راهپیمایان میدان امام خمینی (ره ) را به سمت مصلی نماز جمعه طی می کنند و در پایان این مراسم نیز حجت اسلام جمیاری امام جمعه این شهرستان به سخنرانی می پردازد.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات