خرید رسانه توسط اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر 96/

پروژه خرید و اجاره رسانه توسط اصلاح طلبان در کمتر از 11 ماه مانده به انتخابات شورای شهر تهران کلید خورد.

به گزارش لرستان خبر، اصلاح طلبان که این روزها بر سر مدیریت رسانه های دولتی با جریان نزدیک به دولت دچار مشکل شده اند تصمیم گرفته اند علاوه بر راه اندازی چند رسانه جدید و سرمایه گذاری گسترده روی شبکه های اجتماعی تعداد زیادی سایت و روزنامه را نیز برای تاثیر گذاری بر افکار عمومی اجاره کنند یا بخرند.

این گزارش می افزاید:جریان رسانه ای اصلاح طلب همچنین برنامه گسترده ای برای حضور تاثیرگذار در شبکه های اجتماعی نموده است و هزینه های سنگینی در این زمینه کرده است. برای مثال در یک فقره رقمی بالغ بر 500 میلیون تومان برای افزایش اعضای کانال تلگرامی (پ) به یک میلیون نفر هزینه شده است. سایر کانال های تلگرامی این جریان نیز این روزها سخت د رحال افزایش اعضا با هزینه های گزاف می باشند.

به گزارش تهران پرس اصلاح طلبان برنامه ریزی گسترده ای برای انتخابات 96 شورای شهر نموده اند و با فراخوان چندین هزار نفر از اصلاح طلبان تهران طی سالیان گذشته ضمن ایجاد شبکه رای محلی و ایجاد شبکه رسانه ای برای مرتبطین امید فرواوانی برای کسب اکثریت آرای انتخابات شورای شهر نموده اند . این جریان بنا به گفته (م.ر.خ)معتقد است مدیریت شهری به اندازه یک دولت توان دارد و لازم است هم اکنون که دولت زاویه ای را برای خود با اصلاح طلبان تعریف کرده و بیشتر اصلاح طلبان در حال سرویس دهی به دولت هستند با گرفتن مدیریت شهری و شهرداری به دست اصلاح طلبان زمینه را برای تغییرات نرم دولت آماده کنیم.

گفتنی است بر اساس طرح اصلاح طلبان برای خرید و اجاره رسانه ،نفوذ و ارائه اطلاعات غلط به رسانه های اصولگرا نیز پیش بینی شده است. در همین راستا تیم رسانه ای اصلاح طلبان به اعضای اصلاح طلب شورای شهر تاکید کرده که حتی المقدور با رسانه های اصولگرا مصاحبه سیاسی و جریانی انجام ندهند بیشتر د رحوزه مدیریت شهری آن هم فقط انتقادی از شهرداری گفت و گو کنند و اگر هم جایی مجبور به مصاحبه شدند دادن مسیر غلط را در دستور کار قرار دهند.

منبع: تهران پرس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات