معاونت آموزشی دانشگاه لرستان:

لرستان خبر: معاونت آموزشی دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه لرستان ۲۵۰ عضو هیئت علمی دارد که این افراد در ۶ دانشکده این دانشگاه مشغول به تدریس هستند.

عزت الله قدم پور در گفت و گو با لرستان خبر در خرم آباد، با تبریک هفته معلم اظهار کرد: روز معلم روز ارج نهادن به تلاش ها و زحمات دلسوزانه همه اساتید و معلمان است که با تلاش خود برای سربلندی جامعه ایرانی تلاش می کنند.

وی افزود: دانشگاه لرستان امسال به مناسبت هفته معلم و برای بزرگداشت مقام معلم اقدام به برگزاری برنامه های ویژه ای کرده است که وظیفه برگزاری این برنامه ها بر عهده معاونت آموزشی دانشگاه است.

دکتر قدم پور تصریح کرد: دانشگاه لرستان دارای ۲۵۰ عضو هیئت علمی است که در ۶ دانشکده این دانشگاه مشغول به تدریس هستند.

معاونت آموزشی دانشگاه لرستان اظهار کرد: در راستای بزرگداشت مقام معلم برای روز دوشنبه اقدام به برگزاری برنامه ای برای تجلیل از اعضای هیئت علمی دانشگاه لرستان کرده ایم که در این برنامه از تمام اعضای هیئت علمی و خانواده های آن ها برای شرکت در این جشن دعوت کرده ایم.

وی بیان کرد: این جشن در شب دوشنبه و در محوطه دانشگاه لرستان برگزار می شود که از تمام اعضای هیئت علمی به همراه خانواده های آنان دعوت شده است.

قدم پور دلیل برگزاری این مراسم را خروج از حالت رسمی مراسمات اداری بیان کرد و افزود: با توجه به این که خانواده های اعضای هیئت علمی نیز در این مراسم حضور دارند برای تجلیل از این اساتید یک مهمانی بزرگ به صرف شام و با اهداء جوایز و هدایایی ترتیب داده ایم که در این مراسم برای دوری از فضای رسمی مراسمات اداری قسمت های سخنرانی کمتر وجود دارد و بیشتر برنامه ها به صورت تدارک و پذیرائی و جشن است.

معاونت آموزشی دانشگاه لرستان گفت: همزمان با اجرای این برنامه ها بسیج اساتید دانشگاه لرستان روز یکشنبه ویژه برنامه هفته معلم را برگزار می کند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات