فرمانده سپاه پلدختر:

لرستان خبر: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: سپاه بازوی توانمند ولی فقیه در نظام است و مهم ترین عامل بازدارندگی در مقابله با استکبار جهانی اقتدار معنوی است.

به گزارش لرستان خبر از  پلدختر،   سرهنگ محمد شریف نوریان  امروز در دیدار کارکنان عقیدتی سپاه و پرسنل این نیرو با امام جمعه شهرستان پلدختر به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هفته عقیدتی سیاسی سپاه اظهار کرد:   نقش سپاه پاسداران در موفقیت های نظام اسلامی بی نظیر بوده و از ابتدای انقلاب شاهد تاثیرگذاری این نهاد در تمام عرصه ها هستیم.

وی افزود: سپاه بازوی توانمند ولی فقیه در نظام است و مهم ترین عامل بازدارندگی در مقابله با استکبار جهانی اقتدار معنوی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: دشمنان در قالب جنگ نرم آرمان ها و ارزش های ما را زیر سئوال می برند لذا پاسداران باید در حراست از مرزهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در آمادگی کامل به سر برند.

حجت الاسلام علی محمد لروند امام جمعه شهرستان پلدختر نیز در این دیدار اظهار کرد: سپاه پاسداران نهادی است در راستای پیاده کردن اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی و امروز به عنوان بازوی توانمند ولایت فقیه بوده و خود را برای هر نوع ماموریتی آماده کرده است.

وی نهاد عقیدتی سیاسی در سپاه پاسداران را موجب افزایش معنویت و عقیده اسلامی و انقلابی در خود این نهاد و بطن جامعه دانست و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری گفت: اندیشه‏ های استاد مطهری در مجموعه سپاه مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان این که شهید مطهری عمر خویش را در راه معرفی اسلام ناب گذراند افزود: این شهید والا مقام پاسخ گویی به شبهات زمانه و مقابله با انحرافات فکری و عقیدتی راوجهه همت خویش ساخت تا بد آنجا که در قبال این مجاهدت عظیم علمی جان خویش را فدای آرمان خود ساخت.

حجت الاسلام لروند توجه به اعتقادات و معنویت را رمز ماندگاری سپاه دانست و تصریح کرد: توجه به مسائل اعتقادی سپاه را ممتاز کرده و به عنوان نیرویی قوی در جهان معرفی نموده است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات