مدیر کل آموزش و پرورش لرستان خبر داد

لرستان خبر: مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: همزمان با هفته معلم همایش مطهری پژوهی در سطح فرهنگیان استان لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری لرستان خبر از خرم آباد، گودرز کریمی فر ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از معلمان نمونه استان لرستان اظهار داشت: همزمان با هفته معلم همایش مطهری پژوهی در سطح فرهنگیان استان لرستان برگزار می شود.

 

وی با اشاره به محورهای این همایش عنوان کرد: نوآوری و نواندیشی در تعلیم و تربیت از دیدگاه شهید مطهری، شاخصهای سبک زندگی ایرانی و اسلامی، ویژگی های معلم مطلوب، مقایسه تفکرات و اندیشه های شهید مطهری با صاحب نظران معاصر و ... از جمله محورهای این همایش است.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین از برگزاری دوره های ضمن خدمت برای فرهنگیان استان همزمان با هفته معلم خبر داد و گفت: همچنین تجلیل از معلمان نمونه لرستان، فرهنگیان بازنشسته، برگزاری برنامه های فرهنگی، ورزشی و ... از دیگر برنامه های این هفته است.

 

کریمی فر همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به دلیل حمایتهای ایشان از حوزه تعلیم و تربیت استان تقدیر کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ما تلاش داریم که رتبه استان لرستان در این حوزه نسبت به گذشته را حداقل هشت رتبه ارتقا دهیم.

 

وی همچنین از ایجاد اردوگاه ملی دانش آموزی در منطقه پل زال خبر داد و افزود: این اردوگاه در زمینی به مساحت 200 هکتار با اختصاص اعتبارات لازم از سوی وزارت آموزش و پرورش در استان ایجاد می شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین از راه اندازی اتاق ایده و خلاقیت در آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: این اتاق ایده با حضور 70 نفر از اساتید حوزه تعلیم و تربیت استان به بررسی مسائل و مشکلات این حوزه پرداخته شده و راهکارهای لازم را در این زمینه ارائه می شود

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات