مهرماه امسال /

لرستان خبر: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: بزرگترین مدرسه شاهد غرب کشور مهرماه امسال در لرستان افتتاح می شود.

لرستان خبر ،ˈگودرز کریمی فر ˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پیشرفت های امروز ایران اسلامی را مدیون خون مقدس شهدا است .


وی اظهار داشت : با نگاه رسیدن به افق 1404 در شرایطی که ایران به قدرت اول منطقه در زمینه های مختلف علمی، فناوری، صنعتی و ... برسد، به دلیل رشادت و جانفشانی شهدای ایران اسلامی است.
 

وی تصریح کرد : آموزش و پرورش لرستان خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه ای مقدس و معنوی برای خود و دست اندرکاران آموزش و پرورش می داند .
 

وی گفت : آموزش و پرورشی متعالی و متقرقی نیازمند مدیران مدارس دارای ایده، خلاق، توانمند و آشنا به شاخص ها و معیارهای آموزش و پرورش است.
 

کریمی فر سیاست های پنج گانه مقام عالی وزارت را راه حل تمام مشکلات آموزش و پرورش خواند و گفت: ساماندهی مطلوب نیروی انسانی، ارتقاء کیفیت و بهره وری آموزشی، تمرکز زدایی، بودجه ریزی عملیاتی و توسعه مشارکت های همه جانبه می تواند آموزش و پرورش را به سمت دستگاهی پیشرفته و متقرقی سوق دهد.


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تراز علمی و آموزشی مدارس شاهد را بسیار خوب برشمرد و گفت: در راستای تجهیز امکانات آموزشی و استفاده از نیروهای توانمند، متعهد و متخصص در این مراکز تلاش خواهد شد.
 

لرستان 187 شهید فرهنگی و 907 شهید دانش آموز را تقدیم انقلاب کرده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات