مدیر فرهنگی دانشگاه لرستان مطرح کرد

لرستان خبر: مدیر فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: امسال با تصویب برنامه های فرهنگی در دانشگاه لرستان، حدود چهار میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای این برنامه ها اختصاص یافت.

به گزارش لرستان خبر، احمد کرم الهی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال همزمان با اعزام کاروان های راهیان نور در اسفند ماه، حدود 500 نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند.

 

وی افزود: با اعزام این کاروان های راهیان نور به جنوب، نمایشگاهی به همین مناسبت با عنوان " نمایشگاه آبی خاکی بصیرت" در دانشگاه لرستان جهت بازدید علاقمندان برگزار می شود.

 

مدیر فرهنگی دانشگاه لرستان ضمن اشاره به اینکه این نمایشگاه شامل غرفه های فرهنگی است، عنوان کرد: امسال با تصویب برنامه های فرهنگی در دانشگاه لرستان، حدود چهار میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای این برنامه ها اختصاص یافت.

 

وی به برنامه های فرهنگی این دانشگاه اشاره و بیان کرد: برنامه های شبی با قرآن و فعالیت کانون مهدویت این دانشگاه، برگزاری کرسی های آزاداندیشی با موضوع های مختلف از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای بعد از اتمام امتحانات دانشجویان است.

 

کرم الهی تصریح کرد: برگزاری برنامه علمی برای دانشجویان، اجرای برنامه های فرهنگی برای دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه به مناسبت ایام الله دهه فجر از برنامه های دیگر دانشگاه است.

 

وی خاطر نشان کرد: برنامه هایی نظیر مسابقه کتاب خوانی با موضوعات متنوع و بهره مندی دانشجویان از کارگاه های مهارت زندگی در راستای پیشگیری از اعتیاد و تربیت فرزند از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.

 

مدیر فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: اردوی زیارتی مشهد مقدس با حضور 160 نفز از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه لرستان، یکی از برنامه های فرهنگی سال 94 است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات