فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد:

لرستان خبر: فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: از 27 دی ماه جاری 1600 نفر دانشجو و اقشار مختلف مردم خرم اباد در قالب کاروان های راهیان نور به سرزمین نور اعزام می شوند.

به گزارش لرستان خبر، ماشالله بازگیر صبح امروز در جلسه ستاد دهه فجر و ساماندهی راهیان نور شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: امروز کشورهای اسلامی از جمهوری اسلامی ایران الگوبرداری می کنند و ما به عنوان مدافعان انقلاب اسلامی باید در جهت صدور پیام های انقلاب به دنیا تلاش کنیم.

 

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزود: جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهداء جایگاه ویژه ای در منطقه دارد و با وجود تحریم های تحمیل شده بر کشور، چندین پروژه مهم و بزرگ در دهه مبارک فجر افتتاح می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: در 9 ماهه امسال سه هزار و 150 دانش آموز خواهر و برادر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و هم اکنون دو هزار و 100 نفر برای اعزام به منطق جنگی ثبت نام کرده اند.

 

وی تصریح کرد: از 27 دی ماه جاری 1600 نفر دانشجو و اقشار مختلف مردم خرم اباد در قالب کاروان های راهیان نور به سرزمین نور اعزام می شوند.

 

بازگیر خاطر نشان کرد: آشنا کردن نسل جدید با فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل های آینده از جمله اهداف اجرای برنامه راهیان نور است.

 

وی به برنامه های دهه فجر اشاره کرد و گفت: علاوه بر افتتاح پروژه، اجرای رژه موتوری 400 نفری در روز 12 بهمن ماه از فرودگاه خرم آباد به داخل شهر از برنامه های پیش بینی شده برای ایام الله دهه فجر است.

 

حبیب الله خجسته پور، فرماندار خرم آباد در این جلسه اظهار داشت: مسئولان دستگاه های اجرایی خدمات ارائه شده را در قبل و بعد از انقلاب به صورت آمارهای مقایسه ای ارائه دهند تا تغییرات در هر حوزه قابل مشاهده باشد.

 

وی افزود: مسئولان اجرایی امکانی را برای پاسخگویی به سوالات مردم در نماز جمعه در دهه فجر فراهم کنند و دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمامی حوزه ها از جمله تعداد دانشجویان، دانش آموزان، آب، برق و خدمات جمع آوری کنند.

 

فرماندار خرم آباد عنوان کرد: مدیران اجرایی شهرستان خرم آباد در راستای ارائه برنامه های خود در دهه فجر تا پایان دی ماه فرصت دارند تا نسبت به ارائه انها به فرمانداری اقئدام کنند. 

 

وی ضمن تأکید بر لزوم ارائه برنامه افتتاح پروژه دستگاه ها در دهه فجر، تصریح کرد: مدیران ادارات ضمن ارائه برنامه خود در راستای افتتاح پروژه ها در دهه فجر که تسط استاندار یا معاونان استاندار افتتاح می شوند، می توانند مدیران مربوطه را دعوت کنند.

 

خجسته پور بیان کرد: با وجود اینکه همه دستگاه ها باید در آذین بندی شهر برای دهه فجر همکاری کنند اما متولی اصلی این امر شهرداری خرم آباد است و ادارات خرم آباد نسبت به نصب چراغ، بنر و پرچم باید با این نهاد هماهنگی لازم را به عمل آورد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات