بعد از برگزاری کنسرت های مسئله دار و صدور برخی مجوز ها توسط وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی که مورد اعتراض و برخورد نهادهایی چون پلیس امنیت و دادستانی قرارگرفت؛ سناریوی برگزاری کنسرت های مختلط و مسئله دار همچنان در برخی شهرستان ها ادامه دارد.

به گزارش لرستان خبر، بعد از برگزاری کنسرت های مسئله دار و صدور برخی مجوز ها توسط وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی که مورد اعتراض و برخورد نهادهایی چون پلیس امنیت و دادستانی قرارگرفت؛ سناریوی برگزاری کنسرت های مختلط و مسئله دار همچنان در برخی شهرستان ها ادامه دارد.

بنا بر این گزارش در کنسرت «مسعود شعاری» با خوانندگی «حسین علیشاپور» که قرار بود روز گذشته به صورت ترکیب موسیقی ایرانی- هندی اجرا شود؛ خانواده شهدا و امت حزب الله علی رغم فروش بلیت های این کنسرت در مقابل محل برگزاری کنسرت در شهرستان ماهشهر تجمع کردند.


 

تجمع خانواده شهدا علیه کنسرت های مختلط +عکس
 

در این تجمع که خانواده شهدا بنر هایی با مضمون: «کنسرت های مختلط تعطیل باید گردد»، «مسئولین برگزاری این کنسرت ها باید جوابگوی خون شهیدان عزیز باشند» کنسرت را لغو کردند.

 

تجمع خانواده شهدا علیه کنسرت های مختلط +عکس


خانواده شهدا با نزدیک شدن به اذان مغرب و عشا در همان مکان تجمع نماز به پا داشتند و حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه ماشهر نیز در میان تجمع کنندگان سخنرانی کرده و اعلام کرد: مجوز یک وزارتخانه وحی منزل نیست.
 منبع:  شهدای ایران

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات