مسئولان روزنامه آرمان اگر صداقت دارند کاریکاتور مشابه ای از کسانی که همیشه تیتر اول روزنامه آرمان هستند را با همین ویژگی منتشر کنند.

قدیری ابیانه گفت: درج کاریکاتوری در رابطه با شهدای غواص با ویژگی هایی که در این طرح وجود دارد را قطعا نمی توان یک اشتتباه تلقی کرد بلکه اقدامی عمدی بوده است.
محمد حسین قدیری ابیانه، کارشناس  رسانه  با اشاره به درج کاریکاتوری در رابطه با شهدای غواص در روزنامه آرمان گفت: این کاریکاتور اهانت به شهدا است و خط و مشی گردانندگان این روزنامه نیز خط و مشی انقلابی و مذهبی نیست.
وی با بیان اینکه عملکرد روزنامه آرمان نشان داده که اهداف روزنامه های ضد انقلابی را دنبال می کند، افزود: فردی که این کاریکاتور را کشیده و گردانندگان روزنامه که آن را منتشر کرده اند ماهیت ضد انقلابی خود را به ملت ایران نشان دادند.
سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا اظهار داشت: درج کاریکاتوری در رابطه با شهدای غواص با ویژگی هایی که در این طرح وجود دارد را قطعا نمی توان یک اشتتباه تلقی کرد بلکه اقدامی عمدی بوده است.
این کارشناس مسائل بین المللی با اشاره به سابقه منفی این روزنامه در دفاع از آرمانهای دینی گفت:  روزنامه آرمان حاضر نشد راهپیمایی 20 میلیونی زایرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را در اربعین که بیش از یک میلیون ایرانی نیز حضور داشتند در صفحه اول خود منعکس کند.
قدیری ابیانه با اشاره به برخی اصلاح طلبان که از درج این کاریکاتور در رابطه با شهدای غواص دفاع می کنند، گفت: هیچ توجیهی برای ملت قابل قبول نیست و این کاریکاتور خود نشان دهنده اهانت به شهدا است.
وی در پایان گفت: مسئولان روزنامه آرمان اگر صداقت دارند کاریکاتور مشابه ای از کسانی که همیشه تیتر اول روزنامه آرمان هستند را با همین ویژگی منتشر کنند. منبع: سراج 24

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات