پیش از ظهر امروز درسینما استقلال خرم آباد صورت گرفت؛

فیلم سینمایی فاخر مزار شریف پیش از ظهر امروز با حضور خانواده شهید صارمی و همچنین خبرنگار برتر جبهه مقاومت، حسن شمشادی در سینما استقلال خرم آباد رونمایی شد.

به گزارش لرستان خبر، فیلم سینمایی فاخر مزار شریف  پیش از ظهر امروز با حضور خانواده شهید محمود صارمی، حسن شمشادی خبرنگار جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در سوریه و عراق، مدیرکل حوزه هنری لرستان، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در حضور خبرنگاران نشریات و خبرگزاری های فعال عرصه جنگ نرم، رونمایی شد.

 

 

در ابتدای این مراسم محمد حسن امیدی پور، مدیر کل حوزه هنری لرستان با اشاره به ارزشمند بودن کار هنری اظهار داشت:بحث روایت حماسه‌سازی‌های مقاومت و پایداری را باید جدی بگیریم به‌طوری‌که در 10 یا 20 سال دیگر فرزندان ما از آنچه که اتفاق افتاده است، بی‌خبر نباشند.

 

 

وی در مورد ایده های فروان موجود و بر زمین مانده برای فیلم سازی افزود: روایت‌ها حماسه‌سازی‌های پدران و برادران این فرزندان  می‌تواند به‌عنوان فیلم تولید سینمایی قرار بگیرند مانند فیلمی که با نام مزار شریف تولید شد بر مبنای گفته‌ها و ناگفته‌هایی است که خانواده این عزیزان روایت کردند و اگر خاطره گویی‌های این افراد نبود امروز این فیلم ساخته نمی‌شد.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات