فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 100 برنامه برای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته شده است.

به گزارش لرستان خبر، محمد پاپینژاد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بروجرد اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 100 برنامه برای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته شده است.

 

وی برنامه رژه نیروهای مسلح را یکی از برنامه‌های محوری این هفته عنوان کرد و افزود: این برنامه با حضور یگان‌های ویژه‌ای از ارتش، گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه، ناحیه مقاومت بسیج و بسیج عشایر در بروجرد اجرایی می‌شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بیان کرد: در این هفته برنامه‌هایی نظیر دیدار با امام جمعه و تجدید با آرمان‏های انقلاب، رهبری و امام خمینی(ره)، غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانوادههای معظم شهدا و جانبازان پیش‌بینی شده است.

 

وی تصریح کرد: برگزاری پیادهروی خانوادگی عمومی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و اقامه نماز وحدت، برگزاری همایش شعر استانی با موضوع دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی این ناحیه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

 

پاپی‌نژاد خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت هفت روز و با هدف معرفی و عرضه محصولات و شناسایی و نمایش توانایی جوانان شهرستان بروجرد برپا می‌شود.

 

وی با اشاره به اعطای تسهیلات برای راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و زودبازده، عنوان کرد: اعتبارات تخصیص یافته از سوی این ناحیه به متقاضیان طرح‌های اقتصاد مقاومتی پایین و با سود چهار تا 16 درصد است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: پروژه‌های اجرایی توسط بسیج سازندگی بیش از 50 درصد پروژه‌های دیگر در اعتبارات هزینه شده صرفه‌جویی داشته است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات