مجید مجیدی گفت: متاسفانه آن‌هایی که افکار افراطی و خشونت‌طلب را ترویج می‌کنند بدون آن که این فیلم را دیده باشند آن را تحریم کرده‌اند.

 

خبرگزاری فارس: اکران «محمد رسول‌الله(ص)» در استکهلم سوئد

 

 

 با هماهنگی موسسه یاران دوست نمایش فیلم سینمایی محمدرسول‌الله(ص) در دو نوبت برای منتقدین، روزنامه نگاران و دانشجویان و همچنین یک نوبت هم نمایش برای عموم مردم در استکهلم سوئد برگزار شد.

 

مجید مجیدی کارگردان این اثر سینمایی تاریخی- دینی در پایان نمایش اول در سخنانی با اشاره به دغدغه هایش برای ساخت اثری متفاوت درباره زندگی پیامبر اسلام (ص) گفت: امیدوارم این اثر بتواند چهره ای متفاوت از اسلام صلح طلب پر از عاطفه و رحمانیت را در اروپا از خود به جا بگذارد.

 

وی همچنین با انتقاد از تلاش های برخی کشورها برای جلوگیری از نمایش عمومی این فیلم افزود: متاسفانه آن‌هایی که افکار افراطی و خشونت طلب را ترویج می‌کنند بدون آن که این فیلم را دیده باشند آن را تحریم کرده اند.

 

تماشاگران فیلم محمد(ص) که از مسلمانان و غیر مسلمانان سوئد بودند نظرات متفاوتی درباره این فیلم داشتند.بازی های خوب و همچنین استفاده از تکنیک های روز سینمای جهان در تولید این فیلم از نقاط برجسته ای بود که تماشاگران درباره آن اتفاق نظر داشتند.

 

نمایش عمومی این فیلم به زودی در کشورهای ترکیه و عراق آغاز می شود. چند کشور دیگر نیز در صف کسب مجوز نمایش عمومی فیلم محمد رسول‌الله(ص) قرار دارند. در سوئد هم چند شرکت بزرگ پخش فیلم برای خرید مجوز پخش این فیلم ابراز تمایل کرده اند.

منبع:فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات