لرستان خبر گزارش می دهد

در ادامه درگیری ها و مبارزات نیروهای تروریستی با مدافعان حرم حضرت زینب(س)، رزمندگان داوطلب دیگری در روزهای اخیر به شهادت رسیدند.

به گزارش لرستان خبر، در ادامه درگیری‌ نیروهای تکفیری و تروریستی با مدافعان حرم حضرت زینب(س) و در جریان آزادسازی شهرهای شیعه نشین «نبل» و «الزهرا» که به مدت چهار سال تحت محاصره گروه‌های تکفیری بودند، رزمندگان داوطلب دیگری از خیل عظیم مدافعان حرم اهل بیت(ع) در روزهای اخیر به شهادت رسیدند. جزئیاتی از مشخصات و اطلاعیه تشییع 20 شهید مدافع حرم ایرانی در ادامه می‌آید:

یکی از این شهدا، سردار شهید «محسن قاجاریان» فرمانده تیپ زرهی 21 امام رضا(ع) نیروی زمینی سپاه مستقر در نیشابور بود. مراسم تشییع این شهید بزرگوار، شنبه 17 بهمن ماه در ساعت 10 صبح از حسینیه امام خمینی(ره) ستاد نیروی زمینی سپاه، برگزار و سپس به زادگاهش منتقل می شود.

شهیدان مدافع دیگری به نام‌های «حجت الاسلام شهید محمد علی قلی زاده» مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم، «شهید علی اکبر عربی» جانشین فرمانده گردان سه امام حسین(ع) لشکر 17 امام علی بن ابی طالب(ع)،«شهید سید سجاد روشنایی» فرمانده گردان سه امام حسین(ع) لشکر و «شهید محمد حسین سراجی» هستند که پیکر مطهر آن‌ها شنبه 17 بهمن ماه ساعت 9:30 دقیقه صبح از مسجد امام حسن عسگری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشییع می‌شوند.

 

«شهید ابوذر داوودی» از شهرستان نورآباد ممسنی از استان فارس نیز از این شهداست.

 

شهید ابوذر داوودی

پیکر شهیدان «قلی زاده» و «عربی» طبق وصیت خودشان جهت خاکسپاری به گلزار شهدای شهرستان‌های بروجن و خمین منتقل شده و به خاک سپرده می‌شوند.

شهید«جواد محمدی» نیز از مشهد مقدس داوطلبانه راهی سوریه شده و به شهادت رسیده است.

شهید جواد محمدی

شهیدان«فیروز حمیدی زاده» و «محمد ابراهیم توفیقیان» از شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی داوطلبانه عازم سوریه شده و به شهادت رسیدند.

شهید فیروز حمیدی زاده

شهید محمد ابراهیم توفیقیان

«شهید حجت الله باقری» شهید مدافع دیگری است که در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم(س) به شهادت رسید. شهید دیگر از استان فارس و شهرستان نورآباد ممسنی به نام«شهید صفدر حیدری» است.

شهید صفدر حیدری

«شهید احمد مجدی»، «شهید احمد الیاسی» و «شهید علیرضا حاجیوند» از شهرستان‌های اندیمشک و دزفول هستند،

شهید احمد مجدی

شهید احمد الیاسی

همچنین شهیدان «علی حسین کاهکش»، «داوود نری میسایی» و «رضا عادلی» از شهرستان اهواز می‌باشند.

شهید علی حسین کاهکش

شهید رضا عادلی

 

شهید دیگر از استان همدان و شهرستان بهار به نام «شهید مرتضی ترابی کمال» است که مراسم تشییع پیکر این شهید، شنبه 17 بهمن ماه ساعت 9:30 دقیقه از مقابل سپاه ناحیه بهار برگزار می‌شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات