معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان:

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: بخشی از دهکده مقاومت خرم آباد با حضور سردار نقدی افتتاح می شود.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ علی حسین پازدار ظهر امروز در نشست خبری یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار سهید جامعه عشایری کشور که در محل سالن جلسات سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرمایند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و لذا برگزاری یادواره‌های شهدا سبب تقویت روحیه دفاع همه جانبه از نظام جمهوری اسلامی و احیا روحیه جهاد و شهادت می‌شود.

وی افزود: با همکاری سازمان بسیج عشایری کشور و سپاه لرستان و با کمک دستگاه‌های استان لرستان روز 30 اردیبهشت یادواره سردار سهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید جامعه عشایری در خرم‌آباد برگزار می شود .

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بیان کرد: در این یادواره بیش از  200 خانواده شهدا، از استان لرستان و استان‌های همجوار آن و همچنین استان تهران حضور می‌یابند و مسولان کشوری و استانی نیز در این مراسم در کنار بسبجیان و خانواده شهدا حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: اغاز کار برگزاری یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید عشایر کشور از یک سال پیش زده شد و در این مدت جلسات متعددی برگزار شد و 15 کمیته تخصصی وظیفه انجام امور این یادواره را بر عهده دارند.

پازدار با بیان اینکه برای نخستین بار است که یادواره شهدای عشایر در لرستان برگزار می‌شود، گفت: برای همه مدعوینی که در این یادواره حضور پیدا می‌کنند بسته فرهنگی در نظر گرفته شده است که یکی از محتویات آن کتاب زندگی شهید قاسم مدهنی است ضمن اینکه بیش از 2500 نفر در یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید جامعه عشایری کشور حضور شرکت می‌کنند.

معاون سپاه استان لرستان خاطرنشان کرد: در یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید جامعه عشایری کشور از خانواده شهید مدافع حرم استان لرستان شهید شمسه نیز که از جامعه عشایری است دعوت شده است.

وی به تبدیل شدن پادگان حمزه خرم آباد به دهکده مقاومت اشاره کرد و افزود: اواخر هفته جاری و همزمان با برگزاری یادواره شهدا با حضور سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور بخشی از دهکده مقاومت خرم‌آباد افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • پاسدار بازنشسته

    دورود بر سردار بهاروند، فرمانده پادگان حمزه، که در زمان جبهه فعالیت نظامی خودشون رو حفظ کردند و الان هم در زمینه اعتلای استانمون زحمت زادی کشیده اند، سردار عزیز، یادگار جنگ، خداقوت

نظرات