وقتی پای اخلاص در میان باشد

آیت‌الله مکارم شیرازی خاطره‌ای از بهره‌مندی یک جوان مسیحی از کرامات امام حسین \(ع) را که خود شاهد آن بوده است ، نقل کرد.

به گزارش لرستان خبر، آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با بیان خاطره‌ای از مسلمان شدن یک جوان مسیحی که نام حسین را برای خود انتخاب کرده بود، گفت: هر کسی که با اخلاص در خانه امام حسین(ع) برود پاسخ خود را می‌گیرد.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به بهره‌مندی این جوان مسیحی از کرامات امام حسین(ع) که خود ناظر آن بوده است،گفت: قبل از انقلاب به منزل یکی از مراجع معروف آن زمان رفتم و ایشان فرمود که جوانی مسیحی که در نیروی هوایی کار می‌کند قصد دارد مسلمان شود و ایشان به بنده فرمود که آداب مسلمان شدن را به این جوان بیاموزم.

وی افزود: وقتی دلیل مسلمان شدن این جوان را جویا شدم او گفت که به بیماری سختی گرفتار بوده و استفاده از داروهای مختلف نیز تأثیری در درمان این بیماری نداشته است. این جوان ایام محرم از پنجره منزلش به روضه‌ای که در همسایگی آنها برگزار می‌شده گوش کرده و با امام حسین(ع) آشنا می‌شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی افزود: وی در ادامه گفت که یک شب کسی به منزل آنها آمده و یک سینی چای در دست داشته آن فرد گفته بود که شنیده است در این منزل مریضی وجود دارد و این چای مجلس امام حسین(ع) را برای او آورده است. این جوان مسیحی چای را نوشیده بود و صبح روز بعد دیده بود که دیگر هیچ اثری از آن بیماری وجود ندارد و به همین دلیل تصمیم گرفته بود که مسلمان شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی بیان کرد: به او گفتم پس از مسلمان شدن چه نامی انتخاب می‌کنی که وی در پاسخ گفت که نام حسین را برای خود برگزیده، زیرا ایشان موجب نجات وی شده است.

وی یادآور شد: نگاهی به این داستان نشان می‌دهد هر کسی که با اخلاص در خانه امام حسین(ع) برود پاسخ خود را می‌گیرد.
انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    در مورد مسحیا بله اما اگر در مورد مسئولا بود باید می نوشتی وقتی پای اختلاس در میان باشد

نظرات