مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز گفت: ۵ بازیکن از لیستی که دایی داده است را جذب کردم.

محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در مورد مراسم معارفه علی دایی گفت: مراسم بسیار خوبی بود و همه سنگ تمام گذاشته اند. روزنامه ها و رسانه ها استقبال خوبی کرده اند و همه به همراه هواداران سنگ تمام گذاشتند.

وی در مورد برنامه های علی دایی گفت: خوشبختانه دایی قبل از سفرش با من دیدار داشت و پس از دریافت لیست بازیکنان نقطه نظرات خود را ارائه کرد. او بعد از حدود ۴۸ ساعت برنامه های اردو و تک تک خواسته هایش را ایمیل کرد و لیست نفراتی که می خواهد و آنهایی که باید بروند ارائه داد.

رویانیان ادامه داد: همانطور که می بینید در حالیکه هیچ کس کارش را شروع نکرده تمرینات پرسپولیس آغاز می شود. دایی چند ساعت است که از مسافرت بازگشته اما بر سر تمرینات حاضر شده است. من با مربیانی مثل ژوزه، دنیزلی، استیلی و گل محمدی کار کرده ام و چنین دقتی را تا کنون ندیده بودم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد بازیکنانی که دایی می خواهد خاطرنشان کرد: ۸-۹ بازیکن لیگ برتری را دایی اسم داده که تا کنون ۵ تای آنها را جذب کردیم که تنها سه چهار نفر باقی مانده اند.

وی در مورد اینکه آیا اسمی از آنها می برد، عنوان کرد: اسم نمی برم و به این خاطر دلیل دارم تا ۲۴ ساعت آینده همه چیز را بیان خواهم کرد.

رویانیان در مورد سرپرست پرسپولیس عنوان کرد: سرپرست طی ۴۸ ساعت آینده مشخص می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات