علی دایی در حاشیه تمرین امروز و در هنگام خروج از ورزشگاه به لیدرهای باشگاه پرسپولیس تذکر داد که در تمرینات فقط دنبال آرامش باشد.

تعدادی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس پس از تمرین امروز قصد داشتند که بعضی از لیدرهای این باشگاه را که در زمان حبیب کاشانی برای او دردسرساز شده بودند را با دایی آشتی بدهند اما علی دایی این درخواست لیدرها را قبول نکرد و از لیدری که در زمان مربیگری اش در گذشته برای این تیم حاشیه سازی کرد خواست تا کنار برود و سپس دایی از ورزشگاه خارج شد.

گفتنی است این لیدر در زمان مربیگری دایی در زمان کاشانی با این مربی مشکلاتی را داشت و حتی از او نیز شکایت کرده بود.

دایی خطاب به لیدرها گفت: من فقط در تمرینات پرسپولیس آرامش می خواهم، همین و بس و به هیچ عنوان دیگر دنبال مسئله دیگری نیستم.

* مخالفت دایی و رویانیان با درخواست حقیقی/درگیری لفظی عجیب هافبک قرمزپوشان با شیرینی

همچنین پیشنهاد تیم فوتبال دیناموکیف اوکراین برای جذب هافبک قرمزپوشان این روزها رضا حقیقی را بسیار هوایی کرده تا حدی که این بازیکن دم از جدایی می زند اما محمد رویانیان و علی دایی با این موضوع به شدت مخالف هستند.

این در شرایطی است که مدیر برنامه های حقیقی پس از تمرین امروز درخواستی از شیرینی سرپرست پرسپولیسی ها داشت و در حال گفت وگو با وی بود که ناگهان رضا حقیقی از خودرو خود پیاده شد و به نشانه اعتراض به شیرینی از مدیر برنامه هایش خواست تا صحبت درباره وی را با رویانیان انجام دهد نه با او.

پس از گذشت دقایقی علی رغم تلاش خبرنگاران مشخص نشد رضا حقیقی چرا در تمرین امروز بسیار ناراحت و خشمگین بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات