لیگ برتر فوتسال به علت درخواست باشگاه ها و همچنین حضور گیتی پسند در جام باشگاه های آسیا با یک ماه تعویق آغاز خواهد شد.

  اولین جلسه هیئت رئیسه جدید سازمان لیگ امروز با حضور علی طاهری، غفاری، نجاریان، منصوری و رضا افتخاری برگزار شد که مهم ترین مصوبه آن مربوط به تعویق مسابقات لیگ برتر بود. به این ترتیب رقابت های لیگ برتر فوتسال با یک ماه تاخیر از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد و اوایل اسفند به پایان خواهد رسید. قرعه کشی رقابت های لیگ برتر ۲۰ مرداد ماه در اصفهان به میزبانی باشگاه گیتی پسند برگزار می شود.

*همچنین کارگروهی تشکیل داده شد تا از کیفیت و استاندارد سالن ها گزارشی تهیه کنند. این کارگروه شامل تقوی، جابری، سهرابی و درودیان است.

*از دیگر موارد مطرح شده در جلسه امروز ساعات برگزاری مسابقات لیگ برتر بود که طی آن رقابت ها در تابستان از ساعت ۱۸ و از اول مهر ماه از ساعت ۱۷ آغاز شود. در صورتی که رقابتی بخواهد پخش مستقیم شود امکان جابجایی این ساعات وجود دارد.

* استان ها باید سه روز پس از ماه مبارک رمضان نمایندگان خود را برای جام حذفی فوتسال اعلام کنند.

*مبلغ ورودی باشگاه ها برای حضور در لیگ تغییر نکرد و به این ترتیب تیم های لیگ برتری باید مبلغ ۳۰ میلیون تومان، لیگ دسته یک ۲۰ میلیون تومان، لیگ دسته دوم ۱۰ میلیون تومان، مناطق ۵ میلیون تومان و رده های سنی پایه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به سازمان لیگ پرداخت کنند.

*قرار است جلسه آینده هیئت رئیسه سازمان لیگ ۱۲ تیر ماه برای بررسی اساسنامه فوتسال تشکیل شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات