سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برنامه تنظیمی خود را به داخل سطل زباله انداخت و از تماس های ماورایی که آنها را آسمان آبی و طوفان سرخ نامید سخن گفت.

کارلوس کی روش در پایان نشست خبری خود با رسانه ها با سه رسانه یعنی خبرگزاری فارس، ایسنا و خبرآنلاین به طور خصوصی جلسه برگزار کرد تا برخی از ناگفته هایش را بر زبان بیاورد.

*کی روش در این نشست خصوصی از بی پولی فدراسیون سخن گفت و اینکه برنامه لیگ باید منظم باشد. او حتی به کنفدراسیون آسیا نیز حمله شدیدی کرد.

*کی روش برنامه ای که برای تیم ملی نوشته است را نشان داد و سپس آن را به طور نمادین به درون سطل زباله انداخت چون معتقد بود برنامه اش اجرا نمی شود.

*سرمربی تیم ملی همچنین گفت که شهری که قرار است تیم ملی در برزیل در آنجا ساکن شود را مشخص کرده اما به دلایل امنیتی اسم آن را نمی گوید.

*کی روش از تماس های ماورایی با سازمان لیگ برای تغییر برنامه ها سخن گفت و اسم این تماس های ماورایی را آسمان آبی و طوفان سرخ گذاشت.

*کی روش همچنین از حسادت ها سخن گفت و اینکه برخی شاید دوست نداشتند تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

*سرمربی تیم ملی با کنایه از بازی های تدارکاتی قبل از جام جهانی گفت اینکه قرار است با لبنان، تایلند و کویت در مقدماتی جام ملت های آسیا بازی کنیم. او همچنین لیگ قهرمانان آسیا را به میکی موس تشبیه کرد و آن را مسخره نامید.

*کی روش همچنین گفت که قرار است تیم ملی زیر ۲۲ سال در مسابقات غرب آسیا شرکت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات