دبیر کمیته تخلفات گفت: پرونده ۳ داور فوتسال که در مسابقات کویت بدون مجوز شرکت کرده بودند در حال بررسی است و فعلاً دستور موقت صادر کرده ایم.

  پس از حضور تیم فوتسال دبیری در تورنمنت کویت انتقادهایی نسبت به این تیم صورت گرفت. در همان زمان حضور این تیم سید رضا افتخاری سرپرست کمیته فوتسال با گلایه از مسئولان این تیم معتقد بود که مسئولان دبیری باید فدراسیون را در جریان حضور خود در مسابقات قرار می دادند اما این کار را نکردند و او نسبت به این موضوع معترض بود. حالا پس از بازگشت دبیری از این رقابت ها خبر رسیده ۳ داور یعنی علیرضا سهرابی، وحید عرض پیما و علی پورافشار که در مسابقات قضاوت می کردند از کلیه فعالیتهای مربوطه محروم شده اند.

ابوطالب طاهریان عضو دپارتمان داوری در این باره به خبرنگار فارس گفت: من از این موضوع خبری ندارم و از خبرنگاران شنیدم که این داوران را محروم کرده اند، کمیته اخلاق این رای را صادر کرده و این موضوع مربوط به آنها می شود.

علیرضا علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال نیز در این باره به فارس گفت: پرونده این ۳ داور در حال بررسی است و کلیه مستندات را بررسی می کنیم تا حکم لازم را صادر کنیم، در حال حاضر با دستور موقت کلیه فعالیت های این ۳ داور به حالت تعلیق درآمده است.

وی در مورد اینکه تخلف آنها چه بوده یادآور شد: آنها بدون هماهنگی با فدراسیون و شورای برون مرزی در مسابقات شرکت کرده اند. با وجود اینکه تذکر کتبی به آنها داده شده بود بدون هماهنگی در مسابقات شرکت نکنند اما آنها عازم این رقابت ها شدند و این موضوع تخلف است.

علیپور در مورد اینکه داوران معتقدند با فدراسیون هماهنگ کرده اند خاطرنشان کرد: ما هم بررسی های لازم را انجام می دهیم تا حکم نهایی را صادر کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات