گفته می شود راننده سابق این عضو سابق هیات مدیره که در باشگاه استقلال حضور پررنگی دارد و یکی از سمت های کلیدی را اشغال کرده، در این معادلات نقش ایفا می کند و برای خوش خدمتی به ارباب سابق نقش واسطه را در این میان بازی می کند. وگرنه دلیلی نداشت رحمتی خارج از وظایف بازیکنی اش علیه وزارت ورزش موضع بگیرد.

تمام آنهایی که مصاحبه جنجالی و غافلگیرکننده سیدمهدی رحمتی دروازه بان استقلال بعد از شکست برابر سپاهان در انتقاد از وزارت ورزش را شنیدند، از جملات آتشین او علیه وزارت ورزشی که روزهای آخر عمر خود را سپری می کرد، شگفت زده شدند.

مصاحبه‎ ای که در آن سنگربان کنار گذاشته شده تیم ملی « وزارت ورزش» را عامل شکست تیمش عنوان کرد و البته مصاحبه ای برخلاف روند حاکم بر باشگاه بود. چرا که در روزهای گذشته علی فتح ا… زاده مدیرعامل و امیر قلعه نویی سرمربی آبی ها بارها و بارها در مصاحبه های سریالی خود به ستایش از وزارت ورزش دولت دهم و شخص دکتر عباسی پرداخته اند. مصاحبه ای که البته به سفارش یکی از مخالفان وزارت ورزش انجام شده است.
گفته می شود یکی از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه دنبال ضربه زدن به وزارت ورزش است و اظهار نظر رحمتی هم به سفارش و هماهنگی نزدیکان وی انجام شده. یکی از اهداف عضو سابق هیات مدیره این است که بین فتح ا… زاده با وزارت ورزش فاصله بیاندازد تا در نهایت در واپسین روزهای وزارت محمد عباسی، منجر به برکناری مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال بشود.

حتی گفته می شود راننده سابق این عضو سابق هیات مدیره که در باشگاه استقلال حضور پررنگی دارد و یکی از سمت های کلیدی را اشغال کرده، در این معادلات نقش ایفا می کند و برای خوش خدمتی به ارباب سابق نقش واسطه را در این میان بازی می کند. وگرنه دلیلی نداشت رحمتی خارج از وظایف بازیکنی اش علیه وزارت ورزش موضع بگیرد. از سوی دیگر یک اقدام ویژه دیگر هم در دستور کار عوامل این سناریو قرار دارد و آن ایجاد اختلاف بین فتح ا… زاده و قلعه نویی است.

اتفاقی که در روزهای گذشته درباره موضوع مجتبی جباری مشاهده شد و بارها معاون باشگاه استقلال و همان راننده سابق! بر خلاف میل قلعه نویی علیه جباری موضع گرفت. این در حالی است که در گذشته همواره معاون فعلی فتح ا… زاده مجری دستورات قلعه نویی بود اما در روزهای گذشته این اتفاق به گونه ای دیگر در حال رقم خوردن است و او قصد دارد در یک کودتای خزنده زیر پای فتح ا… زاده را خالی کرده تا ولی نعمت سابقش به پست قبلی اش بازگردد.

به ویژه اینکه این عضو برکنارشده که از اعضای دیرپای هیات مدیره استقلال بوده، از فتح ا… زاده بابت عدم جانبداری از وی در ماجرای برکناری اش به شدت دلخور و ناراحت است. طبق گفته منابع موثق، مقامات عالی وزارت ورزش به شدت از مصاحبه مهدی رحمتی عصبانی هستند و حتی برخی از معاونان این وزارتخانه از مقامات بالاتر خواسته اند که با توجه به بسته شدن تیم و پایان فصل نقل و انتقالات، به دلیل عدم برخورد فتح ا… زاده با رحمتی و سکوت او، اقدام به برکناری مدیرعامل فعلی کنند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات