سرمربی سابق تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: مردم بهترین قاضی هستند اما من عاری را به خدا واگذار می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، غلام پیروانی اظهار داشت: ابتدا باید این مطلب را اعلام کنم که به احترام جعفری مدیرعامل فجر و نام بزرگ این تیم قصد مصاحبه و این حرف ها را نداشتم اما آقای عاری من را مجبور کرد تا جواب صحبت های ناجوانمردانه اش را بدهم.

وی افزود: آقایان یادتان رفته از هفته اول با طبل باشگاه نام مربی دیگری را صدا کردید؟ وقتی من به شما گفتم چرا اینطور می شود شما گفتید مگر ایرادی دارد؟

پیروانی ادامه داد: خدا می داند مصاحبه عاری را نخواندم اما سوال من این جاست، مربی که در چهار بازی اول نتیجه نگرفته است اما در چهار بازی دوم با یک تیم جوان رو به رشد است باید عوض شود؟ این درست است فردا فامیل هایم را در شیراز جمع کنم و با یک طبل و دهل به تشویق مربی دیگر فجر بپردازم؟ کجای این فوتبال جوانمردانه است؟

وی خاطرنشان کرد: ایشان می گویند کوهنورد را به تیم برگردانده، مگر من خودم نگفتم که سیامک جوان است و این کار را انجام دهد؟ اصلا ایشان وظیفه این سرپرست را انجام داده حالا یک کم اینطرف و آنطرف تر.

مربی سابق فجر تاکید کرد: بهترین قاضی مردم هستند اما آقای عاری من تو را به خدای بزرگ می سپارم، همه چیز در این دنیا نیست و بهشت و جهنمی هم وجود دارد. تو را به خدای بزرگ می سپارم تا او بهترین قضاوت را کند. من حسود نیستم اما سوال من اینجا بود که چطور در صفادشت و یا هر جا بازی می کردیم مربی دیگری را تشویق می کردند؟ آخر جوابش هم نگرفتم. حتی در اولین بازی هم علیه من کارهایی کردند که باز هم می گویم من همه اینها را به بهترین قاضی یعنی خدا واگذار می کنم اما از شب اول در فجر همدلی نبود و همه این اتفاق ها یک شبه نیفتاد.

پیروانی در پایان خاطرنشان کرد: آقای عاری عیبی ندارد که از یک مربی پیشکسوت و کسی که سال ها برای فجر زحمت کشیده یک تشکر خشک و خالی کنید اما چرا باید در روزنامه ها (خدا شاهد است که من آنها را نخواندم و فقط در برنامه فردوسی پور حرف هایم را زدم) اینقدر حرف های ناشایست بزنید و حرمت ها را بشکنید. در پایان این را بگویم قضاوت را به مردم شیراز و خدای بزرگ می سپارم. هیچ باکی ندارم اما حلال شان هم نمی کنم. خودشان با خدای خودشان طرف هستند و بهترین قاضی آن بالاسری است. یا علی ان شاالله همه عزیزان موفق باشند. هدف من سربلندی نام فجر سپاسی است، همین را بس.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات