شکار شیر با پول ورزش!

شنیده ها حکایت از هزینه نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومانی آخرین سفرهای برون مرزی وزیر سابق ورزش دارد که سرسام آور و نجومی به نظر می رسد.

گروه ورزشی - ورزش ایران کاسه گدایی و چه کنم، چه کنم در دست گرفته و یتیم وار به زمین و زمان التماس می کند! از بی پولی کشتی و اعتصاب کارکنان فدراسیون تحت هدایت خطیب گرفته تا بی پولی در رشته هایی چون بوکس و دوچرخه سواری که ورزشکاران حاضر در اردوهای آماده سازیشان، را به شدت تحت فشار قرار داده. اتفاقت تلخی که نشات گرفته از ضعف و سستی مدیریت کلان ورزش کشور است. البته در سایه این ایراد و اشکال باید بریز و بپاش های دو سال گذشته وزارت ورزش را نیز در نظر گرفت که تنها نگاهی گذرا به آن تعجب همگان را برمی انگیزد.

به گزارش افکارنیوز ؛ بعد از افشای هزینه های سرسام آور سمینارهای مشهد و شیراز که مبالغی چند صد میلیونی را از خزانه ورزش خارج کرد، اخبار جدید از ساختمان مرمری خیابان سئول به بیرون درز پیدا کرده که تعجب آور و البته تاسف برانگیز است.

شنیده ها حکایت از هزینه نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومانی آخرین سفرهای برون مرزی وزیر سابق ورزش دارد که سرسام آور و نجومی به نظر می رسد. سفر به بلغارستان و آفریقای جنوبی که با هدف حضور در رقابت های جهانی پیوند اعضاء و المپیک ناشنوایان صورت گرفت در واقع محمد عباسی و هیات همراه همیشگی را به سفری توریستی فرستاد!

نکته جالب توجه اینکه برخی از هزینه های صورت گرفته در این سفر به برنامه های تفریحی وزیر ورزش و هیات همراه مربوط می شود که در نوع خودش جالب توجه است. از جمله حضور در شاخ آفریقا و تماشای شکار شیر که رسمی دیرینه و منبعی برای درآمد زایی چشمگیر و چند هزار دلاری مردم قاره سیاه است! خبری که ظرف چند روز گذشته به سرعت برق و باد در بین کارکنان وزارت ورزش منتقل شده و ضمن دوچندان کردن عصبانیت و نارضایتی آن ها از عملکرد وزیر سابق و معاون مالی وزارتخانه که در هزینه اینچنینی بودجه وزارتخانه نقش داشته، آن ها را به فکر اعتصاب دوباره انداخته است.

با مرور سفرهای برون مرزی عباسی از جمله انگلیس، فرانسه، روسیه، آلمان، سوییس، ترکیه، ژاپن، کره جنوبی، چین، قطر، غنا، توگو، بنین، بورکینافاسو و… می توان سیاهه بلند بالای آقای وزیر و البته بریز و بپاش های بودجه ورزش تهیه کرد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات