رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین به طور غیرمستقیم اعلام کرد که با وجود صعود تیم ملی این کشور به جام جهانی ۲۰۱۴، سرمربی این تیم قصد ندارد به فوق ستاره خط حمله تیمش استراحت بدهد.

  تیم ملی آرژانتین سه شنبه شب با پیروزی برابر تیم ملی پاراگوئه صعود خود به مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را قطعی کرد. صعود آلبی سلسته از این مرحله در حالی صورت گرفته است که هنوز ۲ بازی دیگر برای پایان کار این تیم در دور انتخابی باقیمانده است.

شاگردان آلخاندرو سابیا در ۲ بازی باقیمانده خود در این مرحله باید به مصاف تیم های ملی پرو و اروگوئه بروند و خولیو گروندونا، رئیس اتحادیه فوتبال آرژانتین تاکید کرد که بعید است لیونل مسی برای این بازی ها به اردوی تیم ملی آرژانتین دعوت نشود.

وی به شبکه اسپورتس کوپه آرژانتین گفت: آرژانتین در این ۲ بازی باید برابر تیم هایی به میدان برود که امتیازات این بازی ها برایشان بسیار ارزشمند است و بدون شک با تمام وجود بازی خواهند کرد. بنابراین ما باید با احتیاط کار کنیم چرا که شل گرفتن این دو بازی بی انصافی در حق دیگر تیم ها است.

گروندونا افزود: ما نمی خواهیم به منافع دیگر تیم ها ضربه بزنیم و به همین دلیل زمانی که وقتش برسد بهترین تصمیم را برای بازی های باقیمانده اتخاذ خواهیم کرد.

تیم ملی آرژانتین، صدرنشین جدول مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ در منطقه آمریکای جنوبی در بازی بعدی خود ۱۱ اکتبر (جمعه ۱۹ مهر) میزبان پرو است و ۴ روز پس از آن به خانه اروگوئه ای می رود که در حال حاضر در رده پنجم جدول قرار دارد و برای زنده ماندن شانس صعودش به جام جهانی از طریق دیدار پلی آف با نماینده آسیا، نیاز مبرم به امتیازات ۲ بازی بعدی خود دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات