میر قلعه نوعی تیمش را برای بازی با اف، سی سئول آماده می کند که این تیم در شرایط خاص قراردارد

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نوعی تیمش را برای بازی با اف، سی سئول آماده می کند که این تیم در شرایط خاص قراردارد زیرا سرمربی آبی ها معتقد است که دراین کشور تیم باید تا حدودی ریسک پذیری داشته باشد تا بتواند با اوضاع و شرایط ایده آل مقابل حریف صف آرایی کند.

گفتنی است این دیدار آبی ها از هر لحاظ حائز اهمیت است و از طرفی ترکیب اصلی تیم دغدغه اصلی استقلالی هست و اما عنوان شده است که امیر قلعه نوعی قصد دارد در ترکیب تیم شرایط خاص ایجاد کرده و تغییرات را لحاظ کند.

شایان ذکر است وی در خصوص حضور آرش برهانی و احمد جمشیدیان اقداماتی را انجام داده است زیرا قرار است وی این دو بازیکن را در این دیدار مهم تست کند.

عنوان شده است که این دو بازیکن قرار است در ترکیب تیم، به میدان بروند تا حریف حسابی غافلگیر شود از طرفی عنوان شده است حضور آنها در ترکیب اصلی مشخص نیست اما قلعه نوعی قصد دارد حریف را با ترکیب متفاوتی روبه رو کند.

*حیدری به دلیل هزیه اضافی به تهران بازگشت بازیکن اصلی آبی ها، غایب بازی بزرگ

خسرو حیدری پس از حضور در بازی با بوریرام تایلند شرایط ایده آلی که در این دیدار داشت نمی تواند بازی با اف سی آبی ها را همراهی کند.

گفتنی است حیدری دو اخطاره است و از این بازی محروم شده است، به همین دلیل وی اردوی استقلال را ترک کرد و راهی تهران شد تا در تهران تمریناتش را ادامه دهد تا تیم به کشور بازگردد.

شایان ذکر است این بازیکن با شرایط خاص روبه رو شده است زیرا وی به عقیده امیر قلعه نوعی باید در ترکیب استقلال به میدان می رفت زیرا مسئولان و مربیان به حضور وی نیاز دارند.

گفتنی است این بازیکن به تهران بازگشت تا هزینه تیم کمتر شود، هافبک آبی ها غایب بزرگ این بازی است و در تهران قرار است تمرینات اختصاصی انجام و در انتظار بازی بازگشت استقلال باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات