پیشکسوت استقلال می گوید با حمایت هواداران استقلال، این تیم می تواند راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شود.

به گزارش افکارنیوز ، درباره ی دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر اف سی سئول گفت: باید به کادرفنی استقلال بابت پیروزی شان برابر بوریرام تبریک بگویم. استقلال حالا انگیزه بالایی دارد و شرایط موفقیت دوباره را کسب کرده است. این مسئله که نتیجه اصلی در تهران رقم می خورد به ما کمک می کند که با تیمی بهتر به مصاف اف سی سئول برویم. چرا که در تهران با حمایت هواداران، می توانیم ستاره سوم را بدست آوریم. به نظرم اگر بازی در کره با تساوی به پایان برسد و یا در بدترین حالت ممکن با شکست و اختلاف یک گل، کره را ترک کنیم، همچنان شانس اصلی صعود ما هستیم.

او در ادامه افزود: همانطور که نماینده تایلند را بردیم، توان شکست تیم کره ای را هم داریم. تیم های کره ای بهترین های شرق آسیا هستند و اگر غرور بچه های استقلال را نگیرد می توانیم به روند امیدبخش این تیم امیدوار باشیم. امیدوارم بعد از بازگشت بازیکنان استقلال از کره، حمایت های لازم از آنها بشود تا با اقتدار راهی فینال شوند چرا که در صورتی که این اتفاق رخ دهد، دل مردم ایران شاد و نام ایران دوباره سر زبان ها می افتد.

پیشکسوت استقلال که خودش سابقه آقای گلی جام باشگاه های آسیا را دارد، با تمجید از نقش هواداران استقلال در موفقیت این تیم، اظهار کرد: از هواداران عزیزمان می خواهم برای بازی برگشت استقلال برابر اف سی سئول به ورزشگاه بروند و همه با هم از نماینده ایران در آسیا حمایت کنند. موفقیت های ما در آسیا همواره ناشی از لطف تماشاگران بوده و گرفتن افتخار از سوی استقلال برای کشورمان ایران در AFC مفید خواهد بود.

مظلومی در پایان ضمن تشکر از مردم بابت دعاهایشان برای بهبودی اش گفت: خدا را شکر در وضعیت بهتری به سر می برم و توانسته ام بخاطر دعاهای مردم عزیزمان روی دوپای خودم بایستم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات