ابتکار هواداران سپاهان در فحاشی علیه پرسپولیسی ها

پیش از بازی جنجالی روز جمعه بین سپاهان و پرسپولیس رکورد فحش در فولادشهر شکسته شد.

به گزارش افکارنیوز ، در شرایطی که مسئولان فدراسیون فوتبال اصرار دارند که جریمه کسر امتیاز از باشگاه های خاطی به عاملی برای بهبود فرهنگ سکوها تبدیل شده است، روز جمعه چیزی کاملا بر خلاف این موضوع به اثبات رسید و در واقع رکورد فحاشی در فوتبال ایران، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان شکسته شد!

در مسابقه سپاهان و پرسپولیس، هواداران تیم میزبان برای ساعت های طولانی به شدت به تماشاگران حریف فحاشی کردند و تقریبا هر چیزی که از دهان شان درآمد به آنها گفتند. این هتاکی ها از ساعت ها قبل از آغاز بازی و از مقابل در استادیوم شروع شد و تا بعد از پایان مسابقه همچنان ادامه یافت.

نکته جالب اینجاست که بسیاری از سپاهانی ها در فحاشی به هواداران پرسپولیس به صورت هماهنگ و سازمان دهی شده عمل می کردند؛ به طوری که قبل از شروع بازی طرفداران تیم میزبان که از جهات مختلف به استادیوم نزدیک می شدند، همگی به صورت سازمان دهی شده یک شعار بسیار زشت را تکرار می کردند؛ شعاری که در برگرنده فحشی رکیک به حریف بود و با شیوه ای جدید و متفاوت ادا می شد!

از سوی دیگر زمانی که شیرینی همراه با ذخیره های تیمش وارد زمین شد، تماشاگران سپاهان با یک شعار خاص به استقبال او رفتند. «شیرینی (… ) ای» فریادی بود که سپاهانی ها علیه سرپرست تیم حریف تکرار می کردند؛ شعاری که مربوط می شد به چرت پیش از دربی روی نیمکت پرسپولیس.

اینکه بسیاری از تماشاگران میزبان از همان آغاز در جریان چگونگی سر دادن این شعار بودند، شائبه با برنامه بودن این هتاکی ها را تقویت می کند. به هر حال باید دید واکنش کمیته انضباطی به این موضوع چیست و زور آنها به کسر امتیاز از سپاهان هم می رسد یا نه؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات