تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین مسابقه از مرحله گروهی جام جهانی تاهیتی با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تیم اوکراین شد و کارش برای صعود به اما و اگر کشید.

به گزارش افکارنیوز ، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین مسابقه از مرحله گروهی جام جهانی تاهیتی با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تیم اوکراین شد و کارش برای صعود به اما و اگر کشید.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین بازی اش در جام جهانی تاهیتی به مصاف تیم اوکراین رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

تیم ایران با این نتیجه ۳ امتیازی باقی ماند و تفاضل گل منفی ۲ دارد. تیم اوکراین هم با برد ایران ۳ امتیازی شد اما تفاضل گل منفی ۳ دارد.

بنابراین تیم ایران فعلا بالاتر از اوکراین قرار می گیرد.

تیم ایران در نخستین دیدار ۴ بر ۱ مغلوب برزیل شده بود اما در دومین مسابقه ۵ بر ۳ سنگال قهرمان آفریقا را شکست داد. اوکراین نیز تیم چهارم اروپا بود. تیم برزیل با ۶ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۵ صدرنشین است و سنگال هم در حال حاضر ۳ امتیازی و با تفاضل گل منفی یک بوده که برای صعود به عنوان تیم دوم امروز آخرین مسابقه را با برزیل برگزار می کند.

گزارش بازی ایران و اوکراین:

این مسابقه در ۱۲ دقیقه ابتدایی با بازی نسبتا پایاپای دو تیم همراه بود و تساوی ۱ بر ۱ تمام شد. در ۱۲ دقیقه دوم هم روند کار به همین شکل بود اما در دقایق پایانی تیم اوکراین صاحب یک پنالتی شد و توانست یک گل از حریفش پیش افتد. در ثانیه های پایانی وقت دوم مسابقه اوکراینی ها باز هم حملاتی داشتند و یک بار توپ به زیر تیرک افقی دروازه ایران برخورد کرد.

اما در ۱۲ دقیقه سوم و پایانی این تیم ایران بود که کار هجومی آغاز کرد و صاحب یک فرصت بسیار خطرناک هم شد اما در مقابل اوکراین هم بعضا حملات سهمگینی روی دروازه تیم ما انجام داد و صاحب موقعیت هایی شد. این روند ادامه داشت تا جایی که بازهم روی خطای بازیکنان ما اوکراین پنالتی دیگری بدست آورد و توانست بازی را ۳ بر ۱ کرد. در ادامه ملی پوشان ایران تلاش زیادی کردند و پیمان حسین خانی دروازه بان ایران با توپ مستقیم از راه دور دروازه اوکراین را باز کرد. این مسابقه نهایتا با همین نتیجه تمام شد.

این مسابقه به وقت تهران امروز (دوشنبه) از ساعت ۷ (۱۷: ۳۰ یکشنبه به وقت تاهیتی) برگزار شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات