دومین تمرین سنگین تیم فوتبال استقلال در کره جنوبی برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم استقلال دومین تمرین سنگین و تاکتیکی خود را از ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه به وقت محلی در کشور کره جنوبی برگزار کرد. در تمرین امروز سرمربی استقلال صحبتی با بازیکنان نداشت و در کنار آنها پا به توپ شده و در برنامه های تاکتیکی شرکت کرد.

علی فتح الله زاده و مقداد نجف نژاد در کنار یکدیگر کارهای تاکتیکی آبی پوشان را نظاره گر شدند.

*تمرین امروز به دور از چشم مردم برگزار شد و برخلاف روز گذشته که یکی دو نفر در تمرین حضور داشتند امروز استقلالی ها روز خلوتی را پشت سر گذاشتند.

*یک خبرنگار انگلیسی با حضور در محل تمرین آبی پوشان با تیموریان و نکونام به صحبت پرداخت. وی بیشتر در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت کرد. این خبرنگار از تیموریان پرسید فکر می کنی مسابقه روز چهارشنبه مثل دیدار ایران و کره باشد که هافبک استقلال پاسخ داد آن بازی کاملاً با این دیدار متفاوت است چون آن مسابقات مربوط به رقابت های مقدماتی جام جهانی بود و این مسابقه نیز در سطحی دیگر برگزار می شود.

همچنین این خبرنگار از نکونام در خصوص احساسش مبنی بر صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: احساسی که در روز بازی با کره داشتیم وصف ناشدنی است و از اینکه توانستیم در بین ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی باشیم خیلی خوشحالم.

*سید مهدی رحمتی که پس از تمرین روز گذشته از ناحیه مچ و آرنج احساس ناراحتی می کرد امروز بدون مشکل در کنار دیگر دروازه بانان به تمرین پرداخت.

*محور اصلی تمرینات امروز انجام حرکات ترکیبی و ارسال از جناحین بود که قلعه نویی در حین تمرین تذکرات لازم را به بازیکنان می داد.

تیم استقلال فردا در زمین اصلی ورزشگاه المپیک سئول به مدت یک ساعت تمرین خواهد کرد.

دیدار دو تیم اف سی سئول و استقلال روز چهارشنبه ساعت ۱۴ برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات