رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: کره ای ها خطرناک و زخمی هستند به خاطر همین امیر باید چهار چشم مراقب آنها باشد.

به گزارش افکارنیوز ، ابتدا در خصوص موفقیت تیم ملی کشتی کشورمان در بوداپست مجارستان گفت: به تمام بچه های تیم ملی کشتی کشورمان از آنهایی که مدال گرفتند و نگرفتند خدا قوت می گویم که در این مسابقات بزرگ باز هم ثابت کردند که ایران در کشتی همیشه مدعی درجه یک است.

وی افزود: بچه های ما در کشتی آزاد گل کاشتند و قهرمانی پس از مدت ها حاصل دست رنج آنها بود البته من معتقدم یکی دو تا از بچه ها مانند تقوی و یا همان لشکری و یا ۱۲۰ کیلوی ما بدشانسی آوردند در غیر این صورت می توانستند طلا بگیرند.

پروین ادامه داد: البته در کشتی فرنگی نیز با توجه به اینکه بنا را نداشتیم اما بچه ها با سرمربی جدید خود و در غیاب المپیکی ها خوب درخشیدند و کشتی های پر و پا قرصی را گرفتند چه بسا ما اگر المپیکی ها را داشتیم طلاهای فرنگی را درو کرده بودیم.

پروین ادامه داد: اول به خطیب علی رغم اینکه خیلی تحت فشار بود تبریک می گویم و سپس به رسول خادم و دستیارانش که با دار و ندارها جنگیدند و به جایش با نتایج خوب جواب هایش را دادند. من امیدوارم که این زحمات بچه های کشتی در بوداپست مجارستان پشت گوش انداخته نشود تا با این جوانان انشاء الله دفعات دیگر مدال ها را بیشتر بگیریم.

پروین در مورد جلسه خودش با صالح امیری نیز گفت: جلسه خوبی داشتیم و کلا از نگاه صالحی امیری و مخصوصا نگاه او به ورزش خیلی خوشم آمد، انشاء الله موفق باشد.

پروین در مورد بازی استقلال و اف سی سئول کره نیز گفت: ابتدا به جامعه فوتبال و مخصوصا کادر فنی استقلال پیروزی مقابل نماینده تایلند را تبریک می گویم، گفتم تایلندی ها تیمی نیستند که مقابل تیم امیر قد علم کنند اما حالا کار سخت است به نظر من کره ای ها همیشه خطرناکند و تیم امیر باید در سئول بجنگند بالاخره آنها یک بار از فوتبال ما ضربه خورده اند و امیر باید چهار چشم مراقب کره ای ها باشد تا انشاء الله با یک مساوی و یک نتیجه خوب در تهران ضربه نهایی را به کره ای ها بزند و انشاء الله فوتبال ما بعد از مدت ها در آسیا موفق باشد. ما به عنوان ایرانی دعا می کنیم که انشاءالله تیم امیر سربلند باشد چون لیاقتش را دارد.

پروین در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان و اتفاقات آن نیز گفت: من حرف هایم را در این باره قبلا زده ام و زیاد نمی خواهم دوباره در مورد آن حرف بزنم اما ما هر چه فیلم بازی را دیدیم باور کنید نفهمیدیم برای چه پنالتی اعلام شد البته اشتباه داوری هم جزئی از داوری است ولی اشتباه در دقیقه ۳ بالاخره این جار و جنجال ها را هم داشت، نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما امیدوارم پرسپولیس با فراموش بازی قبلی خیلی سخت هم است با یک نتیجه خوب مقابل فجر به امتیاز برسد و یک طوری بازی قبل را فراموش کند البته باید ببینیم نظر کارشناسان نیز درباره این موضوع چیست که اغلب آنها حق را به تیم دایی داده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات