قول گلزنی نمی دهم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد بازی با سپاهان خیلی حرف زدیم و می ترسم آینده را از دست بدهیم.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رضا خلعتبری در گفت وگو بافارس در خصوص بازی با سپاهان اظهار داشت: در این چند روز خیلی درباره این بازی حرف زدیم و من می ترسم خدای ناکرده آینده را از دست بدهیم. همه تصمیمات داور بازی را دیدند که چطور همه چیز خراب شد و واقعا اتفاقاتی افتاد که زیاد درباره اش نباید بحث و صحبت کرد اما من هم این اتفاقات را مثل خیلی دیگر از بچه ها ندیده بودم.

وی افزود: ما مقابل سپاهان بسیار باانگیزه بودیم و قبل از بازی هم گفتم سه امتیاز را می خواستیم اما با یک اشتباه همه برنامه هایمان در اصفهان به هم خورد. شاید اگر در ورزشگاه آزادی این اتفاق می افتاد ما ۱۰ نفره هم مقابل سپاهان می ایستادیم و امتیاز می گرفتیم اما همه چیز تمام شده و باید پرونده بازی قبلی را ببندیم و به پنج بازی آینده که برای ما حکم فینال دارد نگاه کنیم و به بالای جدول برسیم.

خلعتبری ادامه داد: امتیاز گرفتن از تیم ها بسیار سخت شده الان هم باید به مصاف فجر برویم که زمین تا آسمان روحیه اش مقابل ما نسبت به قبل فرق کرده و قطعا برای یک امتیاز و حتی یک تساوی به مصاف ما می آیند. امیدوارم که در این بازی تاثیر گذار باشم.

وی در پاسخ به این سوال که هنوز هم قول گلزنی نمی دهی گفت: من قول گلزنی نداده ام و نمی دهم اما با تمام وجودم تلاش می کنم تا آمار گذشته ام را برای پرسپولیس و موفقیتش عملی کنم. پرسپولیس و آقای دایی با برنامه هایی که داشته اند من را جذب کرده اند و من هم می خواهم پاسخ محبت های آنها را بدهم. کار سختی دارم اما مطمئن باشید بر اثر مرور زمان خودم را ثابت می کنم و سعی خواهم کرد یکی از بهترین های پرسپولیس در فصل جاری باشم. امیدوارم که این اتفاق بیفتد البته خودم هم سرتاپا انگیزه هستم تا نمره مثبتی را از هواداران و مسئولان پرسپولیس بگیرم.

وی در پایان در مورد شناختش از بازیکنان فجرسپاسی گفت: همه تیم ها مقابل ما انگیزه دارند. تیم بالا یا پایین جدول ندارد. ما باید به چشم یک تیم بالای جدولی به فجر نگاه کنیم تا انشاءالله مقابل این تیم دست پر بیرون بیاییم. بالاخره امتیازهای داخل خانه برای ما ارزش چند برابری دارد ولی هرگز نباید امتیاز های خارج از خانه را ساده از دست بدهیم. ما با یک تمرکز می توانیم انشاءالله به بالای جدول برگردیم به شرط اینکه زیاد به گذشته علی رغم اینکه شاید حقمان نبود تا برخی اتفاقات سرمان بیاید فکر کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات