دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: در فوتبال غیرممکن وجود ندارد و ما هم برای بازی روز چهارشنبه همه تلاش مان را انجام می دهیم.

به گزارش افکارنیوز ، سید مهدی رحمتی بعد از پایان تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت: با توجه به سفر طولانی مدتی که داشتیم و پس از آن بازی که در کره از دست دادیم همدل و هم قسم شدیم که بازی روز چهارشنبه را ببریم. فکر می کنم اتفاق غیرممکن وجود ندارد و همه چیز شدنی است.

وی افزود: امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ما هم قول می دهیم هرچه در توان داریم خرج کنیم و نتیجه هم دست خداست.

وی در خصوص عملکرد استقلال در بازی گذشته گفت: تا قبل از خوردن گل اول حریف موقعیتی نداشت و با توجه به آنکه ما هم استقلال هستیم و نمی خواهیم مقابل تیمی دست و پا بسته بازی کنیم حمله کردیم و موقعیت هایی هم نصیب حریف شد. نتیجه می توانست ۲ بر یک شود و یا اینکه حتی ۳ بر یک شود چون دو تیم در فکر حمله بودند ولی امیدوارم چهارشنبه نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه صحبتی با مردم دارید، گفت: امیدوارم آنها از ما حمایت کنند همانطور که امسال سال سختی را داشتیم و سال گذشته هم شرایط خیلی سختی را گذراندیم باز هم تلاش مان را انجام می دهیم که به نتیجه برسیم.

رحمتی در پاسخ به این سؤال که قلعه نویی روز گذشته در خصوص استفاده بازیکنان از فیسبوک تذکر داده بود و نظر او در این مورد چیست، گفت: دروغ نمی توانم بگویم ولی من صفحه شخصی ندارم و تنها یک (فن پیج) دارم که آن را هم یکی از دوستانم اداره می کند. اگر هم این کار را انجام می دهم فقط به این خاطر است که از اسم مهدی رحمتی سوءاستفاده نشود. اگر شما جست وجو کنید بیش از ۵۰ صفحه به نام رحمتی بالا می آید ولی همانطور که گفتم از صفحه شخصی استفاده نمی کنم که خدایی ناکرده این مباحث مطرح نشود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات