ماجدی:

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: صحبت های امیر قلعه نویی با بازیکنان شوک مثبت و ریکاوری روحی و روانی بود.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از حضور در کره یک جلسه تمرین کرده ایم و امروز هم تمرینات مان ادامه پیدا می کند. قاضی و خسرو حیدری زیر نظر پزشکان در حال مداوا هستند. نکونام و تیموریان هم به دلیل محرومیت و دو اخطاره بودن در دیدار چهارشنبه مقابل اف سی سئول غایبند.

وی در مورد تیم کره ای گفت: اف سی سئول ساعت ۲ صبح رسیده و امروز اولین تمرینش را در زمین شماره ۲ آزادی انجام می دهد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد محرومیت یک جلسه ای امیر قلعه نویی در لیگ برتر گفت: ما دو نوع گزارش داریم، یک گزارش ناظر و دیگری گزارش داوری. ناظر مسابقه در آن بازی از ما تشکر هم کرد زیرا نیمکت تیم را بعد از اشتباهات داوری آرام کردیم. بنابراین بعید است در گزارش ناظر چیزی در رابطه با محرومیت قلعه نویی آمده باشد. در گزارش داوری هم بعید است مسئله ای باشد اما شنیدم که در پایان مسابقه و به دلیل آنکه قلعه نویی اجازه اهدای جایزه به ساموئل را نداده است، محرومش کردند که نمی دانم این گزارش مربوط به ناظر است یا داور. در هر صورت تصمیم عجولانه ای بود.

ماجدی ادامه داد: نباید هر کسی را حذف و محروم کنیم. فوتبال ما با اینکارها نمی تواند حرفه ای بودنش را ثابت کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد صحبت های امیر قلعه نویی با بازیکنان مبنی بر ممنوعیت حضور در شبکه اجتماعی فیس بوک گفت: من در آن جلسه نبودم اما قلعه نویی با بازیکنان صحبت کرده است و به هر حال بعد از کره به دلیل سفری که داشتیم کادر فنی فرصت صحبت با بازیکنان را نداشت و قلعه نویی یک مربی حرفه ای است که می داند چه زمانی چه مطالبی را بگوید و به بازیکنان نکاتی را گوشزد کند. این صحبت ها بیشتر ریکاوری روحی و روانی بود.

وی افزود: قلعه نویی یک مربی با کارنامه مشخص است که سال ها در لیگ برتر حضور داشته و می داند چه زمانی به بازیکن تذکر بدهد و چه زمانی آنها را تشویق کند. صحبت های او شوک مثبتی به بازیکنان بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چرا آرش برهانی بازی نمی کند، گفت: هیچ مربی دوست ندارد از بازیکن آماده اش استفاده نکند قطعا مربی بهترین ها را به میدان می فرستد و اگر آرش برهانی انرژی مثبت و کافی داشته باشد قطعا قلعه نویی از او استفاده می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات