سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: حسن زاده در حدی نیست که من را ببخشد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی درحاشیه تمرین استقلال در مورد اینکه وضعیت نماینده ایران چگونه است، گفت: اینکه می گویید استقلال ایران خیلی از دوستان چنین اعتقادی ندارند زیرا ما از دوستان خواهش کردیم بازی با ذوب آهن را قبل از سفر ما به کره لغو کنند که این کار را نکردند. نگاه باید ملی باشد. خیلی ها از اینکه ما به جمع ۴ تیم آمده ایم ناراحتند. در کره هنوز در اتوبوس تیم ننشسته بودیم که کمیته انضباطی رای بر محرومیت من داد.

وی ادامه داد: در کمیته انضباطی عدالت نیست حکم هایی که در مورد من داده اند را نگاه کنید خدا کند دشمن آدم دانا نباشد من برای کاری که نکردم محروم و جریمه شدم. حسن زاده گفته من را می بخشد شما کسی نیستید که من را ببخشید. من هر چه بخواهم از خدا و اهل بیت می خواهم. اگر لازم باشد ۱۰ جلسه بیرون می نشینم اما شما در حدی نیستید که من را ببخشید برای کفاشیان هم متاسفم که چرا به این مسائل رسیدگی نمی کند پس دیگر نگویید ما استقلال ایران هستیم.

سرمربی استقلال با اشاره به سفر تیم به تایلند گفت: تیم ما خسته بود و چون پول هم نداشتیم سفرمان به تایلند ۲۴ ساعت طول کشید زیرا اگر می خواستیم از دبی برویم ۲۰۰ میلیون بیشتر باید هزینه می کردیم. تیم های دیگر وقتی به این مرحله می رسند بازیکن ۳-۴ میلیون دلاری می گیرند برای اینکه خودشان را تقویت کنند اما در ایران خوشحال نیستند اما به لطف خدا و اهل بیت ما فینالیست می شویم.

قلعه نویی در مورد شرایط استقلال گفت: ما مقابل اف سی سئول خوب بازی کردیم به صالح گفتم از آن بازی هاست که راحت هستیم و همه چیز را در اختیار داشتیم اما روی اشتباه بچه گانه خط دفاع نه ساختار دفاعی مان دو گل خوردیم.

وی در مورد وضعیت مصدومان استقلال گفت: محمد قاضی مصدوم است و امروز هم به کلینیک استقلال رفت و اکنون در بیمارستان است تا وضعیتش مشخص شود اما وضعیت سیاوش اکبرپور و خسرو حیدری خوب است و به توصیه کادر پزشکی ما به خسرو حیدری فشار کمتری وارد آوردیم.

سرمربی استقلال در مورد غیبت نکونام و تیموریان گفت: این دو بازیکنان وزنه و فنی ما هستند و نبود آنها تاثیرگذار است. اما مطمئنم بازیکنان جایگزین سرعت بیشتری دارند و این مسئله را جبران می کنند.

قلعه نویی در مورد تذکر به بازیکنان استقلال برای اینکه به فیس بوک نروند، گفت: من حرف هایم را کلی زدم باید در زندگی اعتدال داشت. فیس بوک هم جنبه مثبت دارد هم جنبه منفی. اگر جنبه مثبت آن باشد خوب است پس باید اعتدال باشد شما اگر گرسنه باشید و ۵ پرس جوجه کباب بخورید دل درد می گیرید بازیکن هم در شب بازی باید به بازی فکر کند. پس باید از همه چیز درست استفاده کرد. البته هر چیز جدیدی که می آید متاسفانه ابتدا به جنبه منفی آن بیشتر از جنبه مثبت آن توجه می شود.

سرمربی استقلال در مورد مسائلی که در مورد داوری در هفته های گذشته گفته شد، گفت: سه شکست استقلال در لیگ بر اثر اشتباهاتت داوری بود فقط در بازی با داماش بود که یکی دو پنالتی به نفع داماش گرفته نشد البته در بازی های دیگر پنالتی بر علیه ما گرفته شد که رحمتی آن را مهار کرد. ولی در بازی با سپاهان و استقلال خوزستان از اشتباه داوری ضربه خوردیم. برنامه ۹۰ هم از هر ۱۰ تا یکی از آنها را نشان می دهد. در بازی با ذوب آهن باتمام احترامی که برای مسعود مرادی قائل هستم اما دو پنالتی ما را داور نگرفت. در دیدار استقلال و الریان مشابه صحنه بازی با ذوب آهن پیش آمد که همین داور استرالیایی به ضرر ما پنالتی گرفت اما در اصفهان پنالتی ذوب آهن گرفته نشد با این حال ما شلوغ کاری نمی کنیم و جار وجنجال راه نمی اندازیم. باید خودمان را جای مربی بگذاریم. دایی یک هفته تیم را چیدمان کرده و در دقیقه چند بازی آن صحنه اتفاق افتاد.

وی افزود: خدا وکیلی در حق داوران هم اجحاف شده است. ببینید مربی و بازیکن فلان قدر پول می گیرند و داور چقدر دریافتی دارد. زمانی که من در لورکوزن بودم داور بابت هر مسابقه ۵ هزار مارک دستمزد می گرفت که وقتی علت این دستمزد را می پرسیدم گفتند ممکن است با یک سوت اشتباه صد میلیون مارک جابجا شود. نباید جامعه داوری را زیر سؤال ببریم البته مدیرعامل و مربی هم تحت فشار هستند اما نباید همه چیز را به هم بریزیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات