مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت: «علی دایی پیشنهاد داده که فدراسیون برای بیان کنندگان تبانی عفو عمومی اعلام کند. »

به گزارش افکارنیوز ، حمید عباسی در مورد حواشی اخیر در مورد بحث های مطرح شده در مورد تبانی در فوتبال گفت: «علی دایی پیشنهادی را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه می کند که طی آن مسئولان فدراسیون عفو عمومی را برای بیان کنندگان مسائل تبانی، فساد، رشوه و شرط بندی در فوتبال اعلام کنند تا آن افرادی که از هرگونه ناپاکی و تبانی های پشت پرده اطلاع دارند بدون آنکه دچار مشکل شوند با تعهد بر اینکه این کارها را تکرار نخواهند کرد صحبت هایشان را بیان کنند.

این موضوع باعث می شود بسیاری از افراد برای بیان تبانی و ناپاکی ها بدون ترس جلو بیایند و عاملی برای برخورد با دانه درشت ها و عوامل و افرادی که باعث ناپاکی و تبانی در فوتبال هستند، می شود. »

وی افزود: «این اتفاق باعث می شود بسیاری از ناپاکی ها از بین برود و مورد عفو قرار بگیرند اما اگر بعد از آن کسی که از این موضوعات اطلاع داشت، آن را تکرار کرد و یا اینکه افرادی که مطلع هستند این موضوع را بیان نکردند، مورد جریمه و سخت ترین برخوردها قرار بگیرند تا فوتبال ایران از هرگونه زد و بند و مشکلات اینچنینی پاک شود. »

مدیر رسانه ای پرسپولیس خاطرنشان کرد: «این پیشنهادی است که سرمربی پرسپولیس برای حل مشکلات اخیر و مسائل پشت پرده ای که در فوتبال ایران وجود دارد، ارائه کرده است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات