سرمربی کروات الهلال تیمش را مستحق باخت برابر استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ندانست.

استقلال در سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دست به کار بزرگی زد و موفق شد با نتیجه دو بر یک الهلال عربستان را در ورزشگاه خانگی این تیم شکست دهد تا با هفت امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی گروه « مرگ» قرار گیرد.

زلاتکو، سرمربی الهلال در نشست خبری بعد از بازی استقلال را شایسته پیروزی در این دیدار ندانست.

سرمربی کروات آبی پوشان الهلال که به شدت از این شکست غیر منتظره ناراحت بود، این گونه سخنان خود را آغاز کرد: باید به تیم ایرانی تبریک بگویم اما آنها شایسته پیروزی در این دیدار نبودند. در ۷۵ دقیقه نخست عملکرد خوبی داشتیم. کاملا بر بازی مسلط بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم، اما از فرصت های خود نتوانستیم استفاده کنیم. مطمئنا تنها در صورت استفاده از فرصت ها می توان برابر تیم بزرگ به پیروزی رسید.

او افزود: در دیدارهای آینده اشتباهات خود را برطرف خواهیم کرد. در دیدار برابر استقلال با همان تاکتیک دیدار برابر الاتحاد به میدان رفتیم. تنها تغییر ما بازی دادن به شلهوب از ابتدا بود. می خواستیم با بازی دادن به این بازیکن با پاس های کوتاه و بازی زمینی خود را در موقعیت گلزنی قرار دهیم. ایرانی ها از توپ های عرضی به خوبی استفاده می کنند. از بازیکنان خواستم که چنین بازی را در دستور کار خود قرار ندهند، اما آنها در بعضی از دقایق احساسی عمل کردند و چنین سبکی را در دستور کار خود قرار دادند. از شاگردانم خواستم که یاسر القحطانی در نوک حمله تنها نگذارد و به او نزدیک شود که این هم عملی نشد.

او افزود: شاگردانم ۷۵ دقیقه بر روی حریف فشار آوردند. بعد از گلی که به ثمر رساندیم، قوای بازیکنان تحلیل رفت. آنها تلاش زیادی در این دیدار داشتند. می توانستیم پس از به ثمر رساندن گل خود از ضد حملات نهایت استفاده را ببریم. ایرانیها بر خلاف تیم ما از تجربه زیادی برخوردار هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات