رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با حکم کمیته استیناف این باشگاه باید ۱۷۰ میلیون تومان به باشگاه سرمر بی اش پرداخت کند.

به گزارش افکارنیوز ، محمود سالارکیا در مورد صادر شدن رای شکایت علی دایی از باشگاه پرسپولیس که مربوط به دوره اول حضورش در این تیم بود، گفت: کمیته استیناف رای این پرونده را صادر کرد و باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۱۷۰ میلیون به علی دایی شد، البته ما در این مورد با دایی کنار می آییم اما باید مراحل قانونی این پرونده طی و رای اعلام می شد.

وی تاکید کرد: قطعا قبلا از اجرای رای این مسئله را حل می کنیم. رایی صادر شده و محترم هم هست و ما به آن احترام می گذاریم اما در مذاکراتمان با دایی این قضیه قابل حل شدن است. دایی فرد فهیم و عاقلی و واقعا عاشق پرسپولیس است پس مشکلی در این مورد وجود ندارد.

کمیته انضباطی پیش از این باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۲۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان محکوم کرده بود که این مبلغ در کمیته استیناف به ۱۷۰ میلیون تقلیل یافت. این شکایت مربوط به دوران حضور دایی در زمان مدیریت حبیب کاشانی است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده رضا حقیقی مبنی بر اینکه شایعه شده او برای بازی با سپاهان از عمد سه کارته شده تا به عروسی برادرش برسد، اظهار داشت: در این خصوص منتظر آقای شیرینی هستیم اما نمی شود هر چیزی را به هر کسی انتصاب داد. ما هم تا به حقیقت نرسیم در این باره قضاوت نمی کنیم.

سالارکیا عنوان کرد: اگر حقیقی تبرئه شود اختیار با خودش است و حق دارد علیه رسانه ای که این موضوع را اعلام کرده اقامه دعوا کند تا دیگر شاهد هتک حیثیت نباشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات