مدافع قرمزها چند وقتی است، به سبک جدیدی که برای وی بی سابقه است خبرسازی می کند.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال حسینی همیشه به عنوان یکی از آرام ترین و کم حاشیه ترین بازیکنان فوتبال کشورمان شناخته می شد. او که سال ها بازی دور از جنجال را در تیم هایی همچون سپاهان و سایپا پشت سر گذاشته بود، از زمان حضورش در پرسپولیس بیشتر در سطح رسانه ها آفتابی می شود و عجیب اینکه مصاحبه های پر سروصداتری هم از او به گوش می رسد.

سید جلال که فصل گذشته با حمایت از علی کریمی در مقابل ژوزه خبرساز شد، امسال هم کم گفتگوی پرتیتر نداشته است. او در حاشیه بازی با مس کرمان و طرح مسایل مربوط به بازی جوانمردانه به شدت از تصمیم هم تیمی هایش دفاع کرد و گفت که هیچگاه به فیرپلی در شیوه کنونی اش معتقد نبوده است.

حسینی بعدتر و پس از بازی با سپاهان هم چند مصاحبه بسیار تند با مضامینی جدی و کم سابقه علیه کرانچار انجام داد؛ طوری که ابتدا از وی خواست سکوت کند و سپس مدعی شد در روزهای افتخارآفرینی دایی، زلاتکو مشغول خوش گذرانی اش بوده است.

اینکه آیا مقصود حسینی از خوشگذرانی همان" حالت غیرعادی" مورد نظر دایی است یا نه چندان روشن نیست، اما به هر حال کسی که این روزها می بینیم، جنجالی ترین سید جلال همه این سال هاست؛ ستاره ای که یا در لباس تیم بزرگ پرسپولیس بیشتر چهره شده و یا تحت تاثیر لقب جدیدش یعنی" با غیرت" به صرافت دفاع جدی تر از حقوق تیمش افتاده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات