گزارش تمرین آبی پوشان

سرمربی تیم استقلال آخرین توصیه ها را به بازیکنان تیمش انجام داد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال در فاصله دو روز مانده به دیدار مقابل اف سی سئول از ساعت ۱۶ امروز برنامه های تاکتیکی خود را کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد.

در تمرین امروز آبی پوشان محمد قاضی و آندرانیک تیموریان غایب بودند این در حالی است که همه در انتظار این موضوع هستند که آیا قاضی به دیدار روز چهارشنبه می رسد یا خیر.

*در ابتدای تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت. قلعه نویی خطاب به بازیکنان استقلال گفت: اینکه می بینید این همه تماشاگر و دوربین و خبرنگار به محل تمرین آمده به خاطر اهمیت بازی است. پس شما هم حواستان باشد که حق اشتباه ندارید و باید جوابگوی مردم باشید. از شما می خواهم در این یکی دو روز کاملاً روی بازی تمرکز کنید و به امید خدا با یک نتیجه خوب حریف را شکست می دهیم.

*با توجه به نزدیک شدن به زمان دیدار استقلال و نماینده کره تعداد تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته به محل تمرین آمدند. امروز چیزی نزدیک به ۲۰۰ نفر از طرفداران استقلال نظاره گر کارهای تاکتیکی آبی پوشان شدند.

*دوربین یکی از برنامه های تلویزیونی که مربوط به تندرستی و سلامت بود از تمرین امروز آبی پوشان گزارش می گرفت. مجری این برنامه در خصوص اضافه وزن و همچنین تأثیر ورزش در سلامتی جسمانی در تمرین استقلال به تهیه گزارش پرداخت.

*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان در گروه های دو و سه نفره به کارهای ترکیبی پرداختند، سپس رو به بازی آقاوسط آوردند که قلعه نویی هم در این بازی حضور داشت و با جدیت روند کار بازیکنان را نظاره می کرد. در مرحله پایانی تمرین بازیکنان تمرین دفاع و حمله را انجام می دادند و هافبک های کناری با ارسال توپ مهاجمان را در وضعیت گل می گذاشتند. در این آیتم درخشش فرهاد مجیدی چشم گیر بود و او اکثر توپ های ارسالی را تبدیل به گل کرد.

*منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، سیروس دین محمدی و مهدی فنونی زاده حاضران تمرین امروز بودند. ضمن آنکه صادق ورمزیار و علی نظری جویباری نیز در تمرین امروز استقلال حاضر شدند.

*دکتر نوروزی که امروز در محل تمرین حاضر شده بود برای دقایقی با سرمربی استقلال گفت وگو کرد.

*سرمربی تیم استقلال در غیاب تیموریان و نکونام به نظر می رسد قصد دارد از جمشیدیان و ساموئل در میانه میدان استفاده کند و احتمالاً فرهاد مجیدی نیز به عنوان یار اصلی به زمین خواهد رفت. این سه بازیکن امروز در ترکیب تیم آبی در فوتبال درون تیمی حاضر شده و البته پژمان منتظری نیز در قلب دفاع بازی می کرد.

*سید مهدی رحمتی و سید حسین حسینی امروز زیر نظر بابازاده تمرین کردند اما مهرداد حسینی به دلیل شرکت در مراسم ختم پدربزرگش در تمرین حضور نداشت.

*در حالی که تمرین آبی پوشان رو به پایان بود سرمربی تیم استقلال از تماشاگران خواست تا ورزشگاه را ترک کنند تا آخرین آیتم تمرینی آنها به دور از چشم رسانه ها و تماشاگران برگزار شود.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً از سر گرفته می شود و آبی پوشان آخرین تمرین خود را از ساعت ۱۷و ۴۵ دقیقه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد. قرار است آبی پوشان فردا به اردوی پیش از بازی در هتل المپیک بروند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات