سرمربی مس کرمان با ابراز امیدواری از تغییر وضعیت این تیم می گوید در صورت کسب یک پیروزی شرایط تیمش بسیار متفاوت خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، پرویز مظلومی درباره آخرین وضعیت تیم مس، اظهار کرد: وقتی موقعیت های زیادی را از دست می دهید و پنالتی خود را گل نمی کنید، خود به خود روحیه تیم شما پایین می آید. نتیجه هم همین می شود که به راحتی شکست می خوریم. این اتفاقات در بازی با گسترش فولاد رخ داد، اما ما در حال تلاش هستیم تا انگیزه بازیکنان را افزایش دهیم. فرصت کمی برای این کار داریم، اما همه تلاش خود را باید انجام دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیش از قطعی شدن حضور جباری در تیم الاهلی قطر با او برای پیوستن به مس کرمان صحبتی کرده بود، بیان کرد: من هیچ صحبتی با جباری نداشتم و درست است که در خط هافبک و دفاع کمبودهایی داریم، اما هیچ گاه به جباری، نه مستقیم و نه غیر مستقیم نگفتم که به مس بیاید.

سرمربی مس کرمان در ادامه با ابراز امیدواری از بهبود شرایط تیمش تا پایان فصل، تصریح کرد: ما به هر حال مشکلات زیادی داریم، اما نهایتا باید تا نیم فصل آنها را حل کنیم. تا نیم فصل باید چند امتیاز بگیریم و خیلی امیدوارم تجربه ای را که در ابومسلم داشتم را در مس کرمان هم تکرار کنم. در آن فصل ابومسلم هم شرایطی مشابه مس فعلی را داشت، اما در نیم فصل دوم به لحاظ امتیاز گیری برترین تیم شد. ما از لحاظ مختلفی تلاش می کنیم تا تیم را به شرایط مطلوب برسانیم و باقی دست خداست.

مظلومی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تشویق او پس از بازی مس و گسترش فولاد چیست؟ اظهار کرد: من واقعا ممنون هواداران کرمانی هستم. من به خاطر آنها به کرمان آمده ام و به حمایت شان نیازمندم. امیدوارم این حمایت آنها همیشگی باشد و لیاقت مهربانی آنها را داشته باشم. آنها لایق بهترین ها هستند و باید به آن دست پیدا کنند. مطمئنم که اگر یک برد بگیریم شرایط روحی بازیکنان ما متفاوت خواهد شد و همین امر ما را به آینده امیدوار می کند.

سرمربی سابق استقلال در پایان با ابراز امیدواری از موفقیت آبی پوشان در بازی برابر اف سی سئول کره جنوبی، گفت: امیدوارم که استقلال روز چهارشنبه جلوی ۱۰۰ هزار تماشاگر موفق شود حریفش را مغلوب کند و به فینال راه یابد تا دل میلیون ها شاد شود و افتخاری دیگر برای ایران به ارمغان آید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات